• Головна
  • Завтра пройде «гаряча» телефонна лінія з питань соціальних послуг для сім'ї, дітей та молоді Житомирщини
телефонна лінія
11:25, 16 жовтня 2013 р.

Завтра пройде «гаряча» телефонна лінія з питань соціальних послуг для сім'ї, дітей та молоді Житомирщини

телефонна лінія

У Житомирському обласному центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді відбудеться «гаряча» телефонна лінія.

 Важливим завданням державної соціальної політики  Президент України визначає підвищення ефективності програм соціальної підтримки, вдосконалення роботи соціальних служб шляхом повного охоплення соціальними послугами найуразливіших категорій населення, раннього виявлення проблемних сімей та вчасного надання їм підтримки.

На Житомирщині обласна влада, особисто голова облдержадміністрації Сергій Рижук тримають це питання на особливому контролі. Так, в області функціонує 29 територіальних центрів  соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (центрів СССДМ): обласний, 5 міських, 23 районних центри.  

17 жовтня у Житомирському обласному центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді відбудеться «гаряча» телефонна лінія, на яку можна звернутися з питаннями щодо надання соціальних послуг центрами соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, закладів соціального обслуговування різних категорій сімей, дітей та молоді.

Лінія буде працювати з 15.00 до 17.00 за телефоном: 47-44-07

  Довідково:

Отримувачами соціальних послуг центрів СССДМ області є 61239 осіб (особи, які перебувають у складних життєвих обставинах з причин насильства в сім’ї та жорстокого поводження з дітьми або реальної загрози їх вчинення, торгівлі людьми, безпритульності та бездоглядності, інвалідності, ВІЛ-інфекції, залежності, наміру відмови від новонароджених, сирітства та ін.), яким надано понад 180 тис. соціальних послуг. Зокрема, надано допомогу у вирішенні житлово-побутових проблем, у т.ч. поліпшення житлових умов 4359 особам; отримали допомогу одягом, взуттям, продуктовими наборами 3865 осіб; працевлаштовано 807 осіб; 1315 особам надано допомогу в оформлені документів для призначення соціальних виплат; для 76 осіб відновлено житло; у 65 сім’ях попереджено вилучення дітей; в 11 сімей повернуто дітей до біологічної сім’ї з закладу державного утримання.

Прес-служба облдержадміністрації

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
live comments feed...