• Головна
  • Відеоконкурс «Мій рідний край - моя Батьківщина!»
17:00, 10 лютого 2011 р.

Відеоконкурс «Мій рідний край - моя Батьківщина!»

Житомирською обласною молодіжною громадською організацією «ХХІ покоління» за підтримки рекламного ательє «Люкс Design» і Житомирської дирекції АТ Страхова компанія «АХА Україна» та за сприяння обласної державної адміністрації, обласної ради, виконавчих комітетів міських рад, райдержадміністрації, обласної державної телерадіокомпанії, обласного радіо, радіостанції «Житомирська хвиля», телерадіокомпанії «Ефір», «Радіоклуб», «Крок Радіо», інформаційних Інтернет-ресурсів www.zhitomir.info, www.zhzh.info, www.PortalMolodi.com.ua, www.citysites.com.ua, www.0412.in.ua і тижневика «Житомирщина», впроваджується загальнообласний молодіжний відеоконкурс «Мій рідний край – моя Батьківщина!».

Для участі у конкурсі зніміть оригінальний відеоролик патріотичного спрямування тривалістю до 5 хвилин про район чи місто, де ви проживаєте. Конкурсні роботи приймаються до 1 вересня 2011 року.
Мета соціального відеоконкурсу – виявлення молоді Житомирщини, яка має творчі здібності щодо створення власних презентаційних відеороликів про райони, міста, у яких вона проживає, а також сприяння її подальшому творчому розвитку та патріотичному вихованню.

З метою стимулювання розвитку талановитих здібностей у молоді Житомирщини призовий фонд конкурсу «Мій рідний край – моя Батьківщина!» встановлено у розмірах:
за І місце – 2 тисячі гривень,
за ІІ місце – 1,5 тисячі гривень,
за ІІІ місце – 1 тисяча гривень.

Детальніше з умовами участі у відеоконкурсі можна ознайомитися на сайті: http://www.PortalMolodi.com.ua/c-proektu/37-sp/57-rk

Твій рідний край – це твоя Батьківщина! Представ нам усе, що серцю твоєму любо і мило!
Запрошуємо усіх зацікавлених до участі!

Відеоконкурс «Мій рідний край - моя Батьківщина!», фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...