• Головна
  • На Житомирщині проводиться ефективна робота щодо всебічного розвитку творчих здібностей дітей
13:51, 21 жовтня 2013 р.

На Житомирщині проводиться ефективна робота щодо всебічного розвитку творчих здібностей дітей

З метою сприяння забезпеченню освітньо-культурних потреб дітей, створення умов для їх творчого, інтелектуального, духовного та фізичного розвитку, виявлення і підтримки талановитих та обдарованих дітей, організації змістовного дозвілля, вдосконалення виховної роботи та розбудови системи позашкільної освіти Указом Президента України Віктора Януковича було визначено провести у 2013 році в Україні Рік дитячої творчості.

Глава держави наголошує на тому, що діти - це майбутнє кожної країни і нації. Наше завдання - виявити їх творчі здібності, дати віру у власні сили.

Так на Житомирщині з метою всебічного розвитку творчих здібностей дітей в області було проведено багато обласних та районних фестивалів, конкурсів, майстер-класів тощо, повідомляє прес-служба облдержадміністрації.

Наш регіон завжди славився талановитими музиками та співаками, саме тому важливе завдання обласної влади відшукати творчих самородків серед дитячого населення, підтримати талани молоді, допомогти їм розвиватися та прославляти рідний край. За 9 місяців поточного року пройшли такі найбільші музичні конкурси в області: регіональний конкурс юних скрипалів та віолончелістів пам’яті Леоніда Варчина; обласний конкурс юних піаністів ім. Б. М. Лятошинського; обласний конкурс дитячої вокальної творчості «Казкові мелодії»; обласний конкурс хореографічного мистецтва «У ритмі танцю»; фестиваль дитячої музичної творчості „Під сузір’ям Ліри”.

Діти Житомирщини – самобутні та талановиті, їх творчі здібності не обмежуються лише музикою, в багатьох інших сферах вони є не менш успішними. Тому популярності в регіоні останнім часом набули такі конкурси: обласний фестиваль-конкурс учнівської молоді «Великодні дзвони»; обласний етап щорічного міжнародного конкурсу образотворчого мистецтва для дітей і юнацтва за творчістю О. С. Пушкіна; обласний конкурс юних художників «Моє мальовниче Полісся». У 2013 році було проведено обласний етап Всеукраїнського огляду-конкурсу «Нові імена України» та відбірковий огляд-конкурс на участь у Всеукраїнському конкурсі дитячого читання «Найкращий читач України».

При бібліотеках для дітей працюють клуби за інтересами, театри книги та літературно-мистецькі студії, проводяться майстер-класи по квілінгу, по виготовленню ляльок-мотанок, писанкарства, майстер-клас для учнів загальноосвітніх шкіл міста по виготовленню макетів ракет на базі музею космонавтики, майстер-клас «Відкрий у собі художника» тощо.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...