• Головна
  • Платники податків стають свідоміше
12:25, 11 лютого 2011 р.

Платники податків стають свідоміше

Одним із вагомих чинників податкової служби міста Житомира є налагодження партнерських відносин з платниками податків і як результат - підвищення рівня добровільної сплати податків. У зв’язку з цим змінюється і концепція роботи підрозділів контрольно-перевірочної роботи державних податкових органів. Цій роботі передує глибокий аналіз фінансово-господарської діяльності підприємства, здійснюється постійний моніторинг податкових надходжень, визначаються підприємства, які належать до найбільшої категорії ризиків, саме їм і приділяється особлива увага.Внаслідок роботи, що проводиться з платниками податків працівниками інспекції міста по своєчасній та повній сплаті податкових зобов’язань, за 2010 рік до Державного бюджету добровільно сплачено податків і зборів майже 450млн.грн., що складає 91,1% в загальних надходженнях.

За 2010 рік працівниками податкової інспекції міста проведено 11615 перевірок, за результатами яких донараховано до бюджетів усіх рівнів 31,9 млн.грн.

За рахунок заходів контрольно-перевірочної роботи до Державного бюджету надійшло 23,9 млн.грн., що становить 4,8% загальних надходжень. Здійснено 1738 перевірок, якими донараховано, 18,9 млн.грн.

В минулому році упереджено незаконно заявленого до відшкодування ПДВ сна суму 38,8 млн.грн..
Наповнення бюджету сьогодні відбувається в складних економічних умовах, а ефективність роботи податкових органів оцінюється, в першу чергу, через показники виконання бюджетних призначень. Тому і шукаються додаткові резерви збільшення надходжень до бюджету, а як показує практика, великі платники податків, нарощуючи обсяги виробництва, не рідко є основними вигодонабувачами та замовниками схем мінімізації податкових зобов’язань, через що робота з цією категорію платників є пріоритетною для виконання бюджетних призначень поточного року.

Відділ масово-роз’яснювальної роботи та звернень громадян
ДПІ у м. Житомирі

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...