• Головна
  • У двох районах Житомирщини ревізії місцевих бюджетів не дорахувались 6 мільйонів гривень
підрахунки
17:09, 21 жовтня 2013 р.

У двох районах Житомирщини ревізії місцевих бюджетів не дорахувались 6 мільйонів гривень

підрахунки

Ревізіями місцевих бюджетів у двох районах Житомирщини виявлено втрати на загальну суму понад 6 мільйонів гривень.

Державна фінансова інспекція в області звітувала про результати перевірки у Попільнянському та Черняхівському районах, де було виявлено недоотримання фінансових ресурсів у понад 4 мільйони гривень (4166,73 тис.грн.) та проведення витрат з порушенням законодавства на суму майже 2 мільйона гривень (1938,32 тис. гривень). Про це повідомляє Житомирська Хвиля.

У межах чинного законодавства держфінінспекція в Житомирській області забезпечила усунення порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму 643,52 тис. гривень.

Також у ході перевірок фінансової дисципліни встановлено факти неперерахування до місцевих бюджетів коштів за використання земель сільськогосподарського та лісогосподарського призначення. Такі порушення зафіксовані під час ревізій Добринської та Новоборівської сільських радах (Володарсько-Волинський район), Симонівської сільради (Ємільчинський район), Вільшанської сільради (Романівський район).

Відповідним розпорядженням голови облдержадміністрації передбачено, зокрема, зібрати пояснення у керівників відомчих підприємств, установ та організацій про причини допущених порушень та винести на розгляд колегій райдержадміністрацій та сесій місцевих рад питання про усунення порушень фінансово-бюджетної дисципліни та притягнення винних посадових осіб до відповідальності.

Контроль за виконанням розпорядження голови ОДА (Від 15.10.2013 № 327) покладено на заступника голови обласної державної адміністрації – керівника апарату облдержадміністрації Олександра Никитюка.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...