• Головна
  • Житомирські студенти взяли участь у дебатних іграх «Соціал-демократія: теорія та практика»
дебатні ігри
11:52, 22 жовтня 2013 р.

Житомирські студенти взяли участь у дебатних іграх «Соціал-демократія: теорія та практика»

дебатні ігри

Нещодавно у Києві відбулися дебатні ігри «Соціал-демократія: теорія та практика», організовані МАСПН (Україна) та Фондом Фрідріха Еберта.

У стінах Київського національного університету імені Тараса Шевченка ігри зібрали дванадцять команд-представників вищих учбових закладів України зі спеціальностей політологія, юриспунденція, міжнародні відносини, соціологія, історія, філологія. Житомирський державний університет імені Івана Франка представляли студенти Олександр Васильківський, Лідія Малівська, Анна Микитенко та Ольга Столяр.

Перший день дебатів відзначився дружнім знайомством та презентацією команд. Цього ж дня також був проведений «пробний» раунд дебатів на тему «Чи змогла б сучасна українська молодь вибороти Україні незалежність?» Таким чином учасники попрактикувалися в оксфордській моделі дебатних турнірів.

Протягом двох наступних днів учасники вели полеміку щодо основних положень соціал-демократії, а також щодо можливостей та практик впровадження їх у життя, що є цікавою та актуальною для ХХІ століття темою.

Команда Житомирського державного університету імені Івана Франка виборювала свої позиції у третьому раунді як другого, так і третього дебатних днів. Другого дебатного дня, команда виступала за опозицію заданої теми, а вже третього – за пропозицію, як і було передбачено оксфордською моделлю турніру. Завдяки ретельній підготовці та педагогам - доцентам кафедри філософії Сергію Рудницькому, Вадиму Слюсару та Станіславу Сухачову, - які допомагали здобути знання з теми «соціал-демократія», команда студентів-франківців показала досить гарний результат. І це при тому, що значна частина учасників була майбутніми політологами, соціологами, юристами.

Зауважимо, що участь у дебатних іграх «Соціал-демократія: теорія та практика» принесла для студентів ЖДУ імені Івана Франка не лише цікаві знайомства, нові контакти, а й досвід організації «соушела» та проведення у рідній альма-матер турнірів щодо основних ідей соціал-демократії, їх актуальності та можливих видозмін у ХХІ столітті.

DI_2

 

DI_3

 

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...