• Головна
  • Житомир вітав творчий звіт Червоноармійського району
районні звіти
10:14, 22 жовтня 2013 р.

Житомир вітав творчий звіт Червоноармійського району

районні звіти

Вже втретє обласний центр в залі Житомирського академічного українського музично-драматичного театру імені Івана Кочерги зустрічає творчий звіт одного з районів області. У третій понеділок жовтня честь виступати на головній сцені області зі своїми творчими здобутками випала Червоноармійському району.

На свято, яке дарували митці Червоноармійського району, завітали перший заступник голови обласної ради Володимир Арешонков та начальник управління культури облдержадміністрації Юрій Градовський. Разом із творчими колективами та жителями району на творчий звіт рідного краю приїхали голова Червоноармійської райдержадміністрації Станіслав Карпінський та голова районної ради Червоноармійського району Анатолій Липко. Повідомляє прес-служба облдержадміністрації.

Відповідально та самовіддано Червоноармійський район готувався до свого творчого звіту перед глядачами з усієї області. Так у районі в понеділок – 21 жовтня – в закладах освіти було оголошено вихідний день для того, щоб люди змогли приїхати на концерт та підтримати своїх земляків. Навчання ж за понеділок провели у суботу – 19 жовтня.

«Для нашого району творчий звіт до 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка є особливою подією, адже двічі Великий Кобзар проходив старим шляхом по території Пулина (нині Червоноармійськ). У концерті та виставці беруть участь 220 чоловік», - розказала начальник відділу культури та туризму райдержадміністрації Лариса Павлова.

У творчому звіті Червоноармійщини виступали хоровий колектив районного будинку культури, хореографічні колективи, чоловічий вокальний колектив при районному будинку культури, акапельна група та дитячі колективи Червоноармійської школи мистецтв, тріо бандуристів. Останніми роками в районі надзвичайно розвивається школа мистецтв, в якій на хореографічному відділенні навчається 200 діток. Підростаюче покоління гідно демонструє всі грані творчості Червоноармійщини.

На відкритті творчих звітів районів голова облдержадміністрації Сергій Рижук зазначав, що головною особливістю звітних концертів є те, що вони дозволяють розкритися народним талантам, якими славиться наша область. Такі заходи мають вагоме значення у збереженні самобутності та історичної ідентичності українського народу.

Довідково: З 7 жовтня 2013 року по 21 квітня 2014 року щопонеділка на сцені обласного театру із творчими звітами з нагоди 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка виступають колективи міст та районів області. Творчі звіти присвячені 200-річчю від дня народження Тараса Шевченка, відбуваються відповідно до Указу Президента України «Про додаткові заходи з підготовки та відзначення 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка» з урахуванням клопотання Міністерства культури України. Першими естафету творчих звітів відкривали колективи Чуднівського району, далі – Черняхівського району. Цьогоріч райони області звітують по черзі згідно зворотного напрямку абетки. Творчі звіти розпочинаються щопонеділка о 15 годині. Вхід вільний для всіх бажаючих долучитися до культури наших земляків.

Кращі колективи області братимуть участь у заключному гала-концерті, присвяченому 200-річчю від дня народження Тараса Шевченка, на сцені палацу «Україна» в Києві.

DSC_0354354

 

DSC_0358358

 

DSC_0362362

 

DSC_0365365

 Червоноармійський район за темпами розвитку за дев’ять місяців поточного року посідає ІІ місце в області. В районі, як і в області загалом, з боку представників влади приділяється велика увага розвитку сільських територій.

Так в районі реалізовуються соціальні ініціативи Президента України із підвищення рівня життя, особливо сільських жителів. Глава держави неодноразово наголошував на тому, що створення сучасних умов життя на селі в соціальному, культурному і духовному розумінні - найперше завдання для місцевої влади. Тому земельна, медична, освітня реформи, реформа соціального забезпечення мають працювати на підвищення якості життя селян.

«Вже три роки поспіль Червоноармійський район твердими кроками рухається вперед. У районі реалізовуються соціальні ініціативи Президента України з розвитку культури, освіти, спорту, соціальної сфери. У районі немає жодного села, в якому не було б відремонтовано школу, не відновлено чи збудовано новий клуб або будинок культури. Значну увагу приділяємо розвитку дошкільної та позашкільної освіти», - сказав голова Червоноармійської райдержадміністрації Станіслав Карпінський під час урочистостей в рамках творчого звіту району з нагоди 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка.

Голова районної ради Червоноармійська Анатолій Липко запрошував усіх на гостину до Червоноармійського району, аби на власні очі подивитися на досягнення та розвиток сільських територій. За обласного керівництва та завдячуючи злагодженим діям місцевої влади в районі вдалося досягти значного розвитку в галузі медицини, культури, освіти, соціальній сфері. В районі ремонтують школи та дороги, відновлюються дитячі садочки, газифікуються села, відкриваються ФАПи.

На території району проживає 23,5 тис. населення, в т.ч. міського – 5,4 тис. і сільського 18,1 тис. Найбільше населення проживає в селах Соколів, Івановичі, Курне, селищі Червоноармійськ. Основними галузями економіки району є сільське господарство, промисловість, будівництво, торгівля.

Сільськогосподарською діяльністю займаються 65 сільськогосподарських підприємств, з них 36 фермерських господарств. В галузі рослинництва район спеціалізується по вирощуванню зерна, кукурудзи на зерно, хмелю та ріпаку, в галузі тваринництва - великої рогатої худоби (м’ясо-молочного напрямку) та виробництві м’яса, молока.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...