• Головна
  • Журналістську роботу житомирських студенток високо оцінили на V Міжнародному телевізійному фестивалі
досягнення
10:57, 22 жовтня 2013 р.

Журналістську роботу житомирських студенток високо оцінили на V Міжнародному телевізійному фестивалі

досягнення

Студентки Інституту філології та журналістики ЖДУ імені Івана Франка, спеціальності «Видавнича справа та редагування» Олена Семенюк та Тетяна Сиропятова отримали високу оцінку експертної ради V Міжнародного телевізійного фестивалю «Дитятко».

Нещодавно в Харкові відбувся V Міжнародний телевізійний фестиваль «Дитятко» талановитих та небайдужих до телебачення дітей. У фестивалі взяли участь понад 100 колективів із різних регіонів України, а також із Росії, Білорусії, Молдови та Болгарії, повідомляє прес-центр ЖДУ імені Івана Франка.

Компетентне журі фестивалю відібрало близько 150 конкурсних робіт для участі у фіналі. До цього списку увійшла й робота студенток Інституту філології та журналістики ЖДУ імені Івана Франка, спеціальності «Видавнича справа та редагування» Тетяни Сиропятової та Олени Семенюк, а також їхньої колеги по Школі юних журналістів Катерини Ставінської «Весняні новини від ШЮЖ», яка була високо оцінена членами журі фестивалю.

Протягом чотирьох днів  на учасників чекала насичена програма: квест, екскурсії, гольф-клуб, зоопарк та численні майстер-класи від членів журі – відомих журналістів, режисерів, письменників, теле- та радіоведучих.

Важливим елементом фестивалю було творче завдання на тему «5 елемент». Дівчата-учасниці Школи юних журналістів підійшли до виконання завдання творчо та креативно і не залишили байдужими членів журі.

З цього приводу голова МГО «Сучасний Формат» Жанна Соловйова надіслала ректору ЖДУ імені Івана Франка Петру Сауху лист, у якому висловила щиру подяку викладачам кафедри видавничої справи, редагування та основ журналістики за високий рівень професіоналізму, якісну підготовку студентів, сумлінну творчу роботу та вагомий особистий внесок у розвиток журналістики.

1(4)

 На фото зліва  на право: Тетяна Сиропятова, викладач кафедри видавничої справи, редагування та основ журналістики ЖДУ імені Івана Франка Ірина Демиденко, відомий журналіст України, телеведучий Андрій Курков, Олена Семенюк і Катерина Ставінська.

2(2)

 На фото зліва на право: Олена Семенюк, російський режисер, теле-, радіоведучий  Давид Шнейдеров (м. Москва), Катерина Ставінська.

3(1)

 На фото зліва на право: Олена Семенюк, Тетяна Сиропятова, дитяча письменниця, сценарист Наталія Гузєєва (Німеччина), Катерина Ставінська.

 

 

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...