• Головна
  • Міжнародний благодійний проект «ДІМ» завітає до Житомира
танцювальна вистава
15:40, 22 жовтня 2013 р.

Міжнародний благодійний проект «ДІМ» завітає до Житомира

танцювальна вистава

3 листопада в 17.00 в Житомирському академічному українському музично-драматичному театрі ім. Івана Кочерги  відбудеться прем’єра танцювальної вистави «Дім».

Міжнародний благодійний проект «Дім» та Громадська організація «Мистецькі Мандри» (місто Одеса) запрошують усіх бажаючих безкоштовно відвідати незабутній перформанс. Проект в Житомирі відбувається за підтримки Житомирської обласної державної адміністрації, Житомирської обласної ради, Житомирської обласної громадської організації «Асоціація об’єднаних мистецтв» та Житомирського академічного українського музично-драматичного театру ім. Івана Кочерги.

Танцювальна вистава «Дім» відбудеться в рамках Всеукраїнського туру, який пройде з 29 жовтня по 3 листопада в Луцьку, Львові, Тернополі, Рівному та Житомирі.

Проект «Дім» – це танцювальний перформанс постановників зі Швеції – хореографів Бенно Ворхам та Сибріг Доктер, у співпраці з відомими танцюристами з України, Молдови, Білорусі та дітьми з Білгород-Дністровського дитячого будинку (Україна).

Головна мета проекту – представлення ідеї «що таке дім», поданої мовою людського тіла у процесі створення танцювального перформансу. Протягом одного місяця професійні танцюристи та хореографи з чотирьох країн працювали у проекті з групою дітей віком від 12 до 15 років з Дитячого будинку міста Білгород-Дністровського Одеської області. Під час інтенсивної роботи було відібрано 6 дітей, які продовжили роботу над виставою. Результатом такої взаємодії стало театральне дійство з елементами сучасної хореографії. Вистава складається з коротких новел, де діти разом із дорослими намагаються зрозуміти, що для них є дім. Дім – це алегорія, яка зображується конкретними прикладами на сцені.

Уперше проект «Дім» було розпочато в 2012 році в Молдові, в результаті чого відбувся тур містами Молдов.

Також у вересні 2013 року проект відбувся в Білорусі. У кожній країні, де відбувається проект, команда танцюристів працює разом з дітьми з дитячих будинків цієї країни.

У червні цього року виставу вже було показано в Одесі, Києві, Донецьку, Кривому Розі, Дніпропетровську та Ялті.

Учасники проекту:

Організатори: LAVA Dansproduktion: Сібріг Доктер & Бенно Воорхам (Стокгольм, Швеція) www.lavadans.com/lava.html

Олександра Сошнікова & Сергій Головня (Кишинів, Молдова) – хореографи ансамблю «Фантазія», виконавці сучасного та класичного танцю.

Данило Бєлкін & Дмитро Візір & Марія Кондратьєва (Дніпропетровськ, Україна) – викладачі сучасного танцю, перформери.

Інна Асламова (Гомель, Білорусь) – хореограф, керівник відділу сучасного танцю Гомельської дитячої хореографічної школи, лауреат міжнародних конкурсів.

 dim2

dim3

 

dim4

 

dim5

 

dim6

 

dim7

 

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...