• Головна
  • За темпами зростання промислового виробництва Житомирщина перша в Україні
лідерство
13:44, 22 жовтня 2013 р.

За темпами зростання промислового виробництва Житомирщина перша в Україні

лідерство

За темпами промислового виробництва Житомирщина утримує лідерські позиції в загальнодержавному рейтингу по Україні. За минулий рік індекс виробництва промислової продукції в області склав 116,6% до попереднього року. Житомирщина утримує лідерські позиції і в поточному році: за січень-квітень 2013 року в промисловості області забезпечено зростання виробництва на 118,5% до відповідного минулорічного періоду (по Україні цей показник становить 95,8%).

Про це повідомляє прес-служба облдержадміністрації.

За січень-вересень поточного року індекс виробництва промислової продукції в області склав 115,7% до відповідного минулорічного періоду, що дало можливість на 11 процентних пункти перевиконати показники, заплановані Програмою економічного і соціального розвитку області на 2013 рік. За темпами зростання промислового виробництва область залишається на першому місці у загальнодержавному рейтингу по Україні (індекс виробництва промислової продукції в Україні за 9 місяців п.р. склав 94,8%).

Житомирщина б не досягла таких високих результатів, якби обласна влада системно не працювала на розвиток районів та сільських територій області. За словами першого заступника голови обласної ради Володимира Арешонкова, сьогодні можна говорити про поступовий рух вперед, коли обласна влада за останні роки прийняла цілий ряд програм для розвитку наших районів, сільських населених пунктів.

«Основні показники розвитку районів та сільських територій закладені в обласні стратегії розвитку Житомирської області до 2020 року, в програмах соціального та економічного розвитку районів. Так за 9 місяців роботи в поточному році індекс виробництва промислової продукції в області склав 115%», - сказав Володимир Арешонков, спілкуючись із журналістами.

Президент України Віктор Янукович наголошує на тому, що окремою темою для держави та місцевої влади є вирішення проблем розвитку сільських громад, реалізація перспектив формування економіки сільських територій. Створення сучасних умов життя на селі в соціальному, культурному і духовному розумінні - найголовніше завдання для місцевої влади.

«Творчий звіт та виставка Червоноармійського району з нагоди 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка - це яскраве підтвердження того, як повинна працювати влада району для розвитку сільських територій. Злагоджена та системна робота влади на місцях дає гідні результати, економічну стабільність та сталий розвиток району», - сказав Володимир Арешонков перед початком творчого звіту.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...