• Головна
  • В Олевських школах реп-виконавець читає мотиваційні лекції
навчання
17:39, 22 жовтня 2013 р.

В Олевських школах реп-виконавець читає мотиваційні лекції

навчання

Першими слухачами були учні та педагоги місцевої загальноосвітньої школи №2

 Надзвичайно мотиваційна лекція від українського реп-виконавця Слави Святинчука відбулася в Олевську, пише сайт olevsk.com.ua. За короткий проміжок часу лектор знайшов спільну мову з учнями середніх класів та потягнув їх на відвертості. Серед піднятих тем, болючі для України питання – тютюнопаління та споживання алкоголю, зокрема серед підлітків.

 Щодо статистики, яка щоразу жахає своїми даними, маємо одне з перших місць в світі по дитячому алкоголізму, близько 20 літрів випитого спирту на душу населення та понад 50 000 тисяч смертей щороку, які прямо пов’язані зі споживанням алкоголю.

 Емоційний та життєрадісний Славко Святинчук щоразу запитував школярів: «Чому люди п’ють? Що їх спонукає до цього?»… У відповідь отримував банальні фрази: «немає розуму», «за компанію», «від стресу»…

 І чим тривалішою була розмова, тим більше дорослі розуміли, в якому плачевному стані ми перебуваємо. Для олевських дітей віком до 15 років розмови про алкогольні стани та симптоми були ясніші аніж табличка множення чи історія України.

Лектор в доступній та змістовній формі розповів про особисті досягнення, якісні зміни, перебудову поглядів на життя.

 «У шкільні часи я був звичайним хлопчиськом, який манерою поведінки суттєво не відрізнявся від більшості з вас. Проте в певний момент я схаменувся, прокинувся, повірив… Сьогодні, на відміну від своїх «темних» товаришів, я є повноцінною людиною, а не пиякою, наркоманом чи злодюгою. Маю красуню-дружину. Разом їздимо країною та займаємося просвітницькою діяльністю, виступаємо зі своїми піснями… І, найголовніше, ми отримуємо задоволення від того, що робимо», - сказав Славко.

 Перед аудиторією виступив пастор Церкви Християн Віри Евангельської Петро Шапорда. Він стисло розповім про основні напрямки роботи та мету християнської організації.

 Дітям показали відео сюжет за участю Ніка Вуйчіча, який мав рідкісну патологію: у хлопчика були відсутні кінцівки - обидві руки і обидві ноги (частково була одна стопа з двома пальцями, що дозволило хлопчику в подальшому навчитися ходити, плавати, кататися на скейті, грати на комп’ютері і писати).

 І не зважаючи на фізичні вади, маючи життєву ціль та сильну мотивацію, Нік Вуйчіч став відомим християнським проповідником, мотиваційним тренером. Він об’їздив 45 країн, виступаючи у школах, університетах та інших організаціях. Бере участь у теле-шоу й пише книги. А зовсім нещодавно створив сім’ю та виховує сина.

 Історія настільки сильно вразила юних глядачі, що вони забажали продовження.

 На завершення учасники і слухачі поділили враженнями від заходу та разом заспівали одну з авторських пісень Славка Святинчука «Моя мрія».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...