• Головна
  • У Житомирі на драматургічні читання завітають науковці з Польщі та Росії
конференція
11:16, 24 жовтня 2013 р.

У Житомирі на драматургічні читання завітають науковці з Польщі та Росії

конференція

25 жовтня об 11.00 у 17 ауд. навчально-наукового інституту іноземної філології (вул. Пушкінська) Житомирського державного університету імені Івана Франка відбудеться відкриття IV Драматургічних читань – Міжнародної наукової конференції «Драма як життя, життя як драма».

Співорганізаторами наукового заходу міжнародного масштабу висупили: Житомирський державний університет імені Івана Франка (ННІ іноземної філології, кафедра германської філології та зарубіжної літератури, науково-творчий комплекс «Драматургія»), Академія Іґнатіанум (м. Краків, Польща), Папський університет Яна Павла ІІ (м. Краків, Польща) та Товариство науковців і діячів культури ЕPІSТЕМЕ (м. Краків, Польща).

У конференції візьмуть участь науковці з України, Польщі та Росії.

Відкриє IV Драматургічні читання – Міжнародну наукову конференцію «Драма як життя, життя як драма» ректор ЖДУ імені Івана Франка проф. Петро Саух.

З привітальним словом до учасників конференції звернуться: ад’юнкт, продекан філософського факультету Академії Іґнатіанум (м. Краків) Д-р. М. Станкевич-Копець, асистент Інституту культурології Академії Іґнатіанум (м. Краків), директор Товариства науковців і діячів культури EPISTEME (м. Краків) маг. Кшиштоф Дуда, директор ННІ іноземної філології ЖДУ імені Івана Франка Ангеліна Сингаївська та науковий керівник конференц-проекту, завідувач кафедри германської філології та зарубіжної літератури, керівник НТК «Драматургія» ННІ іноземної філології ЖДУ імені Івана Франка Олександр Чирков.

Міжнародна наукова конференція «Драма як життя, життя як драма» триватиме два дні. Першого дня відбудеться пленарне засідання, на якому науковці обговорять питання філософії як мудрості та інструменту у переживанні драматизму життя, драми як сконцентрованого діалогу і як прихованої присутності, драми як протовиду мистецтва, а також з’ясують чи можна було полякові сміятися у поділеній Польщі або що казали польські романтики про комізм і комічність. Робота першого дня конференції завершиться виставою театру-лабораторії «Бурсаки» – «Ніч навпроти Івана Купала» (ауд. 52 ННІ іноземної філології; режисер-постановник Петро Авраменко). Програма другого дня конференції передбачає роботу трьох секцій: «Філософські, літературознавчі й лінгвістичні аспекти драми», «Драма у просторі театру» та «Поетика і генологія драми».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...