• Головна
  • Співпраця з ООН допоможе жителям Житомирщини реалізувати спільні ініціативи
стратегії розвитку
13:03, 24 жовтня 2013 р.

Співпраця з ООН допоможе жителям Житомирщини реалізувати спільні ініціативи

стратегії розвитку

На сьогодні влада і громада в Україні не мають достатньо можливостей для спільного планування, узгодження бюджету та реалізації місцевих стратегій розвитку.

 Такі обмежені можливості створюють ситуацію, за якої місцевим пріоритетам розвитку надається недостатньо уваги та ресурсів. Рівень бідності залишається високим, умови життя місцевого населення продовжують погіршуватися, а негативні соціальні тенденції часто залишаються без уваги.

 Тому, у 2008 році, завдяки спільній ініціативі Європейського Союзу та програмі  розвитку ООН в Україні була укладена угода про фінансування місцевого розвитку, який орієнтований на громаду. Адже проект має наметі формування самосвідомості та самодостатності місцевих громад шляхом проведення відкритого діалогу між членами громади, заохочення соціальної активності, визначення колективного бачення майбутнього та впровадження спільних ініціатив щодо розвитку громади.

 Завдяки підписаній угоді керівництво області може мобілізувати та частково активізувати громаду. Люди не мають сидіти склавши руки та чекати поки за них хтось прийде та щось зробить, зазначило наше джерело з проекту про ООН "Місцевий розвиток, орієнтований на громаду"

 -  Ми даємо кошти на реалізацію якоїсь маленької соціальної ініціативи. У нас є різні напрямки, один з яких зараз працює у Житомирі, тобто ми даємо близько 10 тисяч доларів – це 50 % від реалізації певної  ініціативи, а інші 50 %, - це обласний внесок, з них  5 % внесок громади.

 У кожній області з організацією працює контактна особа, на Волині, наприклад, це перший заступник голови облради, який намагається допомогти людям. Саме за активної роботи цієї людини залежить рейтинг області. 

 Подібний проект вже допоміг громаді в різних областях України відремонтувати фельдшерсько-акушерські пункти, встановити вуличне освітлення, придбати шкільні автобуси, замінити вікна в школах і медичних закладах, а також забезпечити постачання чистою водою.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
ТОП новини
На Житомирщині відпуск всіх рецептурних ліків, які купуються пацієнтами за власні кошти, здійснюватиметься за електронним рецептом
Електронний рецепт
У Житомирі сьогодні відбудеться Здорова прогулянка на свіжому повітрі
Анонс
Медики Житомирського обласного онкодиспансеру переказали на підтримку ЗСУ майже пів мільйона гривень
Допомога
У Житомирі триває рейтингове електронне голосування щодо перейменувань вулиць
ПЕРЕЙМЕНУВАННЯ ВУЛИЦЬ
Оголошення
live comments feed...