• Головна
  • На Житомирщині в структурі порушень 49% зловживали монопольним становищем
прес-конференція
17:23, 24 жовтня 2013 р.

На Житомирщині в структурі порушень 49% зловживали монопольним становищем

прес-конференція

23 жовтня 2013 року відбулася прес-конференція голови Житомирського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України Безсмертного О. В., на якій були підведені підсумки роботи відділення за 9 місяців 2013 року.

Голова відділення зазначив, що протягом даного періоду припинено 98 порушень законодавства про захист економічної конкуренції та 47 неправомірних дій суб’єктів господарювання та органів місцевого самоврядування, адміністративно-господарського управління та контролю, які містили ознаки порушень. Про це повідомляє прес-служба Житомирське ОТВ АМКУ.

Надано 19 рекомендацій щодо припинення дій, які містять ознаки порушень законодавства у вигляді недобросовісної конкуренції на соціально-важливих ринках, з яких 11 рекомендацій вже виконано.

Розглянуто 69 заяв громадян і підприємців про порушення законодавства про захист економічної конкуренції.

Проведено 30 перевірок дотримання законодавства про захист економічної конкуренції суб’єктами господарювання, органами місцевого самоврядування.

Загальна сума штрафних санкцій, застосованих до порушників, склала понад 850 тис. грн., сплачено до державного бюджету понад 750 тис. грн.

Економічний ефект від припинення порушень законодавства про захист економічної конкуренції склав понад 60 млн. грн.

У структурі порушень 49 % складають зловживання монопольним становищем.

Порівняно з відповідним періодом минулого року спостерігається позитивна динаміка щодо припинення порушень у вигляді зловживань монопольним (домінуючим) становищем (112%) та антиконкурентних дій органів влади, органів місцевого самоврядування, органів адміністративно-господарського управління та контролю (у 2,5 рази).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...