• Головна
  • Житомирські франківці отримають стипендію від німецької служби академічних обмінів
досягнення
10:09, 25 жовтня 2013 р.

Житомирські франківці отримають стипендію від німецької служби академічних обмінів

досягнення

23 жовтня студенти Житомирського державного університету імені Івана Франка мали змогу скласти тест з німецької мови onDaF у стінах рідного вишу.

Як відомо, цей тест є однією з обов'язкових вимог для подання на стипендію DAAD.

Нагадаємо, що близько двох тижнів тому перед студентами ЖДУ імені Івана Франка виступив лектор німецької служби академічних обмінів (DAAD) Крістіан Ґанцер із лекцією про дійсні стипендіальні програми в Німеччині. Також зі структурою та завданнями тесту можна було попередньо ознайомитись на офіційному сайті. Крім того, франківці могли виконати тренувальний тест та оцінити свої можливості просто вдома, оскільки для цього потрібен був тільки постійний доступ до мережі Інтернет.

Для проходження тесту з подальшим отриманням сертифіката студенти зареєструвалися у Крістіана Ґанцера та отримали від нього необхідні дані для доступу в систему.

Сам тест тривав 40 хвилин, і вже по його закінченню студенти знали свої результати. Щоб отримати сертифікат із балами, по завершенню тесту студентам необхідно було увійти в систему під власним логіном та роздрукувати сертифікат.

«На мою думку, тест не з легких. Завдання вимагають фонових знань з різних сфер життя, а також володіння певними граматичними структурами. Тому для того, щоб успішно скласти тест, потрібно наполегливо готуватися», - поділилася своїми враженнями студентка 41 групи ННІ іноземної філології Олена Семенюк.

«Тест повністю виправдав мої очікування. Завдання включали досить цікаві тексти різних рівнів складності. Хотілося б подякувати за надану можливість спробувати свої сили та отримати досвід», - прокоментував студент 61 групи ННІ іноземної філології Євгеній Бірський.

Більшість студентів-франківців залишилися задоволеними результатами і, зібравши усі потрібні папери, отримають стипендію від DAAD.

DAAD_2

 

DAAD_3

 

DAAD_4

 

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...