хуліганство
11:03, 28 жовтня 2013 р.
На Житомирщині хулігани скинули на міліціянтів п'ятикілограмовий камінь
хуліганство
До відділу міліції надійшло повідомлення про те, що у Житомирському районі близько 5.00 26 жовтня 2013 року на автодорозі з навісного пішохідного моста впав камінь на проїжджаючий автомобіль. У результаті постраждав його водій.
Як повідомили в СЗГ УМВС України в Житомирській області, на місце події негайно виїхали слідчо-оперативні групи Житомирського РВ та УМВС України в області. Працівники міліції встановили, що у с. Березівці з пішохідного мосту на лобове скло проїжджаючого під ним автомобіля «Форд-Оріон» впав камінь вагою близько 5 кг. За кермом перебував 35-річний капітан міліції, працівник Червоноармійського РВ. Чоловік отримав тілесні ушкодження у вигляді відкритої черепно-мозкової травми. Наразі правоохоронця госпіталізовано до реанімаційного відділення лікарні, де проведено оперативне втручання. За прогнозами медиків, стан потерпілого стабільно важкий.
У машині знаходились ще два працівники міліції Червоноармійського РВ, які не постраждали.
Чоловіки перебували при виконанні службових обов’язків й їхали на затримання підозрюваного у скоєнні злочину.
Наразі подію відповідним чином зареєстровано. Перевірка триває. Попередня правова кваліфікація - ч.4 ст.296 (Хуліганство) Кримінального кодексу України.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:38
21 січня
ТОП новини
Оголошення
10:44, 20 січня
17:31, Вчора
10:44, 20 січня
17:31, Вчора
17:31, Вчора
live comments feed...