• Головна
  • Житомирський університет приймав делегацію науковців з Республіки Польща
конференція
09:34, 29 жовтня 2013 р.

Житомирський університет приймав делегацію науковців з Республіки Польща

конференція

25 жовтня Житомирський державний університет імені Івана Франка приймав делегацію науковців з Республіки Польща.

З візитом до  ЖДУ імені Івана Франка прибули віце-директор Інституту філософії філософського факультету Академії Ігнітіанум (м. Краків) д-р. Пьотр Духлінський, ад’юнкт, продекан філософського факультету Академії Ігнітіанум д-р. Моніка Станкевич-Копець, директор Закладу післядипломної освіти з філософії та етики, ад’юнкт в Папському Університеті Яна Павла ІІ д-р. Марек Урбан та ад’юнкт на теологічному факультеті Папського Університету Яна Павла ІІ д-р. Мартін Годава.

Мета приїзду делегації науковців з провідних вузів Польщі до Житомирського університету передбачала зустріч з ректором ЖДУ імені Івана Франка Петром Саухом та участь у міжнародній науковій конференції «Драма як життя. Життя як драма».

Під час переговорів польських науковців з ректором Петром Саухом було виявлено багато напрямків наукового та дидактичного характеру у гуманітарних та природничих сферах, за якими дві сторони налаштовані активно співпрацювати, та визначено перспективні напрямки розвитку україно-польського співробітництва в галузі вищої освіти та науки. Крім того було обговорено питання наукового стажування викладачів, аспірантів, магістрантів та студентів, обміну інформацією і набутим досвідом, публікаціями в наукових журналах, обміну викладачами і студентами, організації та участі у наукових конференціях тощо. В перспективі партнерських стосунків - плідна співпраця усіх факультетів.

Делегація науковців із Польщі продемонструвала відкритість, взаєморозуміння і, найголовніше, готовність до співпраці, завдяки якій намічені сьогодні кроки приведуть до великих результатів

«Делегація науковців із Польщі продемонструвала відкритість, взаєморозуміння і, найголовніше, готовність до співпраці, завдяки якій намічені сьогодні кроки приведуть до великих результатів… Сподіваємось, що крім навчально-наукового співробітництва ми встановимо гарні людські стосунки між викладачами та студентами ще й з таких польських університетів, як Академія Ігнітіанум та Папський Університет Яна Павла ІІ. Своїм основним завданням вважаємо роботу, спрямовану на розвиток і поглиблення співпраці в освітній, науковій та культурній сферах. Сьогодні українці та поляки мають чудове взаєморозуміння і я вірю в те, що ми й надалі будемо рухатися у цьому напрямку і спільно використовувати європейські можливості для розвитку освіти і науки», - прокоментував результати зустрічі з делегацією науковців із провідних вузів Польщі ректор ЖДУ імені Івана Франка Петро Саух.

Dp_1

 

Dp_2

 

Dp_3

 

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...