• Головна
  • На Житомирщині збільшується кількість територіальних центрів для людей похилого віку
засідання
14:45, 30 жовтня 2013 р.

На Житомирщині збільшується кількість територіальних центрів для людей похилого віку

засідання

30 жовтня голова Житомирської облдержадміністрації Сергій Рижук провів планове засідання колегії облдержадміністрації. Участь у засіданні брали голова обласної ради Йосип Запаловський, керівники районів і міст області, представники профільних департаментів та управлінь.

Як повідомили в прес-службі облдержадміністрації, головне питання, що було винесене на розгляд учасників засідання, стосується забезпечення ветеранів Великої Вітчизняної війни повноцінною соціальною та медичною допомогою, що є пріоритетом роботи Президента України Віктора Януковича, Уряду України та органів влади всіх рівнів.

Спілкуючись із журналістами перед початком засідання колегії, голова облдержадміністрації Сергій Рижук зазначив: «На Житомирщині проживає 1 млн 273 тис. жителів, значну частину яких – 407 тисяч – становлять пенсіонери (56 тисяч ветеранів війни, 104,2 тисяч дітей війни, 133,6 тисяч ветеранів праці та 98,3 тисяч інвалідів), а також 390 тисяч громадян, які мають статус чорнобильців. Тобто на кожну тисячу жителів майже 800 непрацездатних громадян. Ми, представники обласної влади, виконуючи настанови Президента України, докладаємо зусиль, аби створити для людей похилого віку та, особливо, ветеранів Великої вітчизняної війни гідні умови життя. Це стає можливим завдяки виконанню обласного бюджету та одержаним субвенціям із державного бюджету. Тож, на сьогодні немає жодних затримок із виплатою соціальної допомоги ветеранам і малозахищеним верствам населення загалом».

За рівнем надання послуг соціального захисту Житомирщина наразі серед п’яти найкращих регіонів держави.

Зі свого боку, голова обласної ради Йосип Запаловський зазначив, що на забезпечення соціального захисту населення в області спрямований ряд програм, зокрема, обласна комплексна програма соціального захисту інвалідів, ветеранів війни та праці, пенсіонерів та незахищених верств населення Житомирської області на 2013-2017 роки. На реалізацію цих програм щорічно збільшується фінансування: цьогоріч спрямовано вдвічі більше коштів, ніж торік. Також кошти передбачатимуться і в бюджеті наступного року. Особливо важливою ця підтримка стане ветеранам до 70-ї річниці визволення України та Житомирщини від німецько-фашистських загарбників.

В області на сьогодні діє 16 інтернатних закладів, де проживають знедолені люди, самотні пенсіонери та діти-сироти. Разом із тим, в області збільшується кількість територіальних центрів для людей похилого віку.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...