• Головна
  • Сергій Рижук закликав представників ЗМІ області до конструктивної співпраці задля розбудови істинно інформаційного суспільства
15:25, 30 жовтня 2013 р.

Сергій Рижук закликав представників ЗМІ області до конструктивної співпраці задля розбудови істинно інформаційного суспільства

Перед початком засідання колегії обласної державної адміністрації голова облдержадміністрації Сергій Рижук, спілкуючись із представниками обласних засобів масової інформації, закликав журналістів до конструктивної співпраці щодо висвітлення діяльності обласної влади, аби спонукати керівництво області до правильних та виважених дій на користь та благополуччя жителів Житомирщини.

«Україна знаходиться на шляху до вступу в ЄС. Тому давайте разом будувати демократичне суспільство не по назві, а по змісту. Спрямуймо свої сили на розбудову істинно інформаційного суспільства. Головне у співпраці органів влади та представників засобів масової інформації – взаємоповажливі та об’єктивні відносини», - сказав очільник області.

Голова облдержадміністрації Сергій Рижук завжди закликає регіональні засоби масової інформації до конструктивного діалогу та толерантності у відносинах із владою. За словами очільника області, журналісти на Житомирщині формують громадську думку, є важелями впливу демократичного суспільства на владу всіх рівнів.

У свою чергу голова обласної ради Йосип Запаловський наголосив, що за три роки діяльності обласної влади склалися такі відносини із ЗМІ, які базуються на взаємоповазі, взаєморозумінні та об’єктивності в підходах до роботи. Важливим є те, що гілки законодавчої та виконавчої влади області мають порозуміння, працюють злагоджено та системно на розбудову Житомирського регіону.

Довідково: станом на 1 вересня поточного року головним управлінням юстиції в Житомирській області зареєстровано 382 друкованих засоби масової інформації, з яких постійно виходить 81, загальним тиражем 530414 примірників, а також спостерігається збільшення кількості електронних версій друкованих видань. Загалом на Житомирщині функціонує одна обласна та 25 районних і міськрайонних комунальних газет.

На території Житомирщини працюють і формують громадську думку 700 журналістів, близько 100 з них – заслужені журналісти України.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...