
11:42, 16 лютого 2011 р.
Яким шляхом обіцяють втримати зростаючі ціни на хліб в регіоні?
Житомирська область стала одним з регіонів, де останнім часом найбільше зросли ціни на хліб. Про це на селекторній нараді сказав директор департаменту розвитку агарного ринку Міністерства аграрної політики і продовольства Анатолій Розгон. В цілому по державі за останні два тижні ціни на борошно зросли на 6 відсотків (за рік – на 20%), що і призводить до збільшення цін на хліб. Стабілізувати ситуацію збираються за допомогою Аграрного Фонду:
«Постанова щодо переробки зерна інтеракційного фонду для борошна із подальшим постачанням для виробництва хліба масових сортів прийнята. На сьогодні підготовлено накази, де встановлюється ціна за вартість переробки борошна по сортах. Я думаю, що вже з понеділка-вівторка наступного тижня ми розпочнемо роботу по підписанню відповідних договорів з переробниками і з хлібзаводами» - повідомив генеральний директор Аграрного Фонду Олександр Маренець. Він наголосив, що сорти хліба, на який постачатиметься борошно із зерна Аграрного Фонду, визначатимуться облдержадміністраціями. Лише після цього будуть укладатися договори на поставку борошна на хлібзаводи.
Заступник голови облдержадміністрації Микола Дейсан запевнив, що за таких умов ситуацію буде врегульовано впродовж найближчого часу:
«Пів року до нового року і місяць після нього у нас ціни не мінялися на хліб. І це завдяки Аграрному Фонду. Ціни піднялися буквально протягом 10 днів. Але, враховуючи те, що ми вже почали працювати з Аграрним Фондом, і наступного тижня активізуємо роботу, ціни буде стабілізовано»
Тим часом, в Києві пообіцяли – контроль за використанням борошна, що постачатиметься для виробництва хліба масових сортів, буде жорстким. Адже головне завдання на сьогодні – стабілізувати цінову ситуацію.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
14:44, 15 квітня
08:17, 9 квітня
14:45, 15 квітня
08:17, 9 квітня
08:17, 9 квітня
live comments feed...