• Головна
  • Житомирському підприємству з роздрiбної торгiвлі автомобiлями податківці донарахували 6,7 млн.грн.
12:48, 18 лютого 2011 р.

Житомирському підприємству з роздрiбної торгiвлі автомобiлями податківці донарахували 6,7 млн.грн.

З метою запобігання порушенням у сфері оподаткування податком з доходів фізичних осіб,  ліквідації джерел походження "тіньових" коштів та залучення додаткових коштів до бюджету, органами державної податкової служби України вживаються заходи щодо виявлення, упередження та руйнування схем ухилень від оподаткування платниками податків.

Так, при перевірці товариства з обмеженою відповідальністю, видом діяльності якого є роздрiбна торгiвля автомобiлями, співробітники податкової Житомирської області встановили, що ним було ввезено на територію України 745 автомобілів загальною вартістю понад 18,5 млн. гривень.

Договори купівлі-продажу транспортних засобів, укладені з фізичними особами, свідчили, що право власності на автомобіль переходить до покупця з моменту зарахування коштів на рахунок продавця та підписання акту приймання-передачі, який є невід’ємною частиною такого договору.

Детальний аналіз регістрів бухгалтерського обліку товариства з обмеженою відповідальністю свідчив про наявність дебіторської заборгованості в підприємства по розрахунках з покупцями на загальну суму 14,9 млн. гривень.

Опрацювання наявних відомостей дало змогу встановити, що отримавши автомобілі у власність, громадяни не розраховувалися з підприємством, а податок з доходів фізичних осіб із вартості безоплатно отриманих такими особами автомобілів не утримувався та до бюджету не сплачувався.

За результатами перевірки товариства донараховано 6,7 млн. грн. податку з доходів фізичних осіб із урахуванням штрафних санкцій.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...