• Головна
  • Правовий ринг для умовно-засуджених
13:00, 18 лютого 2011 р.

Правовий ринг для умовно-засуджених

Нажаль, питома вага молоді у складі засуджених до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі, протягом останніх років невпинно зростає, і сьогодні молоді люди уже становлять значно більше половини усіх засуджених в країні. Лише по місту таких нараховується 9 дітей та 130 молодих людей. Частина роботи по попередженню вчинення нових злочинів особами, які знаходяться на обліку в Новоград-Волинській міськрайонній кримінально-виконавчій інспекції припадає на спеціалізоване формування МЦСССДМ “Соціальний супровід дітей та молоді, які перебувають чи повернулись з місць позбавлення волі”, яким керує головний спеціаліст Желанова А.Г. 

В рамках проведення профілактичної роботи, в МЦСССДМ для дітей та молоді, яка умовно-засуджена, пройшов “Правовий ринг”, підготовлений студентами на чолі з викладачем юридичних дисциплін економіко-гуманітарного коледжу Левицькою А.А. Вдало продумані питання давали можливість не лише шукати відповіді через власний багаж знань, але і запам’ятати правильну відповідь. А змодельовані ситуації в подальшому будуть мати своє практичне застосування. Непросто давалося учасникам написання заяви про прийняття на роботу.
 
Складно було умовно-засудженим аналізувати і законодавчу базу, зокрема, Конституцію України. Недостатній рівень знань учасників, невміння висловлювати думку чітко прослідковувалося на рингу. Проте, зрозуміло одне - такі заходи позитивно впливають на мотивацію до законослухняної поведінки. Встановлення контакту зі студентами мотивує умовно-засуджену молодь до корекції і розвитку соціально-позитивних якостей. Студентам - це не лише навики практичної роботи в наданні юридичних послуг, але і можливість безпосередньо зіштовхнутися з однолітками, хто вже у конфлікті із законом, зрозуміти їх та допомогти. 

Це вже не перший захід, який МЦСССДМ проводить спільно з міськрайонною кримінально-виконавчою інспекцією та НВЕГК щодо інтегрування даної категорії молоді до соціально-позитивного середовища. Нехай із запізненням, все ж таки утверджуються у свідомості умовно-засуджених дітей та молоді споконвічні заповіді “не вкради”, “полюби ближнього”. 


Наталія Борис
директор МЦСССДМ

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...