• Головна
  • У Новограді-Волинському відбувся щорічний відкритий рейтинг популярності за 2010 рік „Гордість міста“
10:30, 19 лютого 2011 р.

У Новограді-Волинському відбувся щорічний відкритий рейтинг популярності за 2010 рік „Гордість міста“

Дев’ятий рік поспіль за вагомий внесок у виконанні Програми економічного і соціального розвитку Новограда-Волинського відзначаються найкращі трудові колективи у галузі промисловості, житлово-комунального господарства, освіти, охорони здоров’я, фізичної культури та спорту, сфері малого та середнього бізнесу. 17 лютого, у міському палаці культури зібралися новоград-волинці аби в черговий раз підтримати та привітати тих, хто своїми творчими досягненнями примножує здобутки рідного Новограда. 

Цього року почесним гостем став заступник голови обласної державної адміністрації Ігор Орлов. Розпочав офіційне нагородження переможців міський голова Володимир Загривий, який коротко охарактеризував економічний розвиток Новограда та підкреслив, що наше місто має 14 промислових підприємств, а в недалекому майбутньому планується відкрити ще промислове підприємство „ФАКРО“ та кондитерську фабрику. Потішив Володимир Іванович і звісткою про можливість відновлення роботи Пивзаводу. 

Отже за вагомий внесок у виконання Програми економічного і соціального розвитку міста за 2010 рік визнано переможцями із занесенням на міську Дошку пошани та врученням керівникам цих колективів відповідних пам'ятних посвідчень та відзнак:
У галузі промисловості: колектив ТОВ „Виробниче об’єднання „Техна”, керівник Рибінський Володимир Іванович. У 2010 році виробничим об’єднанням вироблено промислової продукції на суму 170 млн. грн. До державного та місцевого бюджету сплачено більше 10,5 млн. грн. Підприємство є лідером в Україні з виробництва обладнання для птахофабрик та свинокомплексів. На заводі встановлено сучасне імпортне обладнання з безточкового зварювання металів. Виробниче об'єднання „Техна” є членом Асоціації „Союз Птахівників України” і активно співпрацює з Укрптахпромом. Впевнено можна стверджувати, що „ТЕХНА” - лідер у впровадженні прогресивних технологій з виробництва кліткового обладнання. 

У сфері малого та середнього бізнесу: ТОВ „Євро Фасад”, генеральний директор Гарбовський Олександр Сергійович.
ТОВ „Євро Фасад” за 2010 рік виконало обсягів робіт за бюджетні кошти на суму 948 тис. грн., та сплатило до місцевого бюджету 215 тис. грн. податків. Виконані роботи :
- з благоустрою скверу Слави;
- капітальний ремонт покрівель житлових будинків;
- ремонт дахів колегіуму та ЗОШ №4;
- ремонт покрівель аптеки №217 , амбулаторії сімейного лікаря, тощо.
Підприємство залучає молоді кадри, випускників міського професійно-технічного ліцею. Підприємство є членом Житомирської обласної Асоціації будівельників, яка налічує понад 200 учасників. 

У галузі житлово-комунального господарства: комунальне підприємство „Новоград-Волинськтеплокомуненерго”, керівник Тодорович Людмила Михайлівна. У 2010 році виконання заходів програми енергозбереження дало можливість значно знизити питомі витрати паливно-енергетичних ресурсів на виробництво 1 Гкал теплової енергії. Протягом 2010 року питомі норми знизились до 26,2 квт/Гкал і економія Пер склала 596 тис. грн. У 2010 році проведено ряд ремонтних робіт власними силами, а саме:
- на шести котельнях встановлено обладнання автоматичного підживлення теплової системи водою;
- на чотирьох котельнях змонтовано автоматизовані системи управління, що дасть можливість скоротити чисельність обслуговуючого персоналу і зменшити собівартість теплової енергії на 214 тис. грн.;
- на котельні по вул. Рокосовського, 5/197 змонтована та введена в експлуатацію когенераційна установка та інші заходи. 

На сьогодні колектив планує впровадити в дію проекти технічного переоснащення 2-х котелень, терміни окупності до 4-х років, що дасть можливість економити в опалювальний сезон 417,8 тис. куб. м природного газу та 340 тис. кВт електроенергії на загальну суму 1193,1 тис. грн.
У галузі освіти: Новоград-Волинський навчально-виховний комплекс „Гімназія імені Лесі Українки – школа І ступеня”, директор Рошка Юрій Антонович. Учні гімназії неодноразові переможці міжнародної „Програми обміну майбутніх лідерів (Україна – США) „FLEX”, завдяки якій вони мають можливість навчатися в США. Гімназисти у 2010 році вибороли 56 призових місць у міських олімпіадах. За підсумками Вінницького регіонального Центру оцінювання якості освіти гімназія займає ІІ місце серед закладів Житомирщини за підсумками ЗНО. Із 57 випускників 2010 року 54 продовжують навчання у ВНЗ. 

У галузі охорони здоров’я: неврологічне відділення міськрайТМО, завідувач Луминецький Петро Васильович. Протягом року у відділенні проліковано 1334 хворих. З 2010 року функціонує блок інтенсивної терапії, що дало можливість зменшити летальність від інсультів з 28% в 2009 до 12,6% в 2010 році. Застосовуються нові методи обстеження такі, як РЕГ, ЕЕГ. Широко використовуються сучасні методи діагностики : ультразвукове дослідження судин, КТ, МРТ.
У галузі фізичної культури та спорту: дитячо-юнацький клуб фізичної підготовки, директор Кащук Микола Володимирович. В 2010 році в клубі на 5 відділеннях займалося 620 учнів в 34 гуртках. Протягом року вихованці взяли участь в 62 змаганнях міського, обласного, Всеукраїнського та міжнародного рівнів. Клуб пишається вихованцями з футболу, які стали призерами обласної дитячо-юнацької футбольної ліги серед юнаків. Вдало виступили легкоатлети, які брали участь у першості України з легкої атлетики, показавши високі результати в бігу на 100м та 200 метрів. 

Серед персональних номінацій кращими визнано: 

Керівник року - Висоцький Валентин Петрович, голова правління ВАТ „Біоветфарм”. Підприємство займається розробкою та випуском інноваційної продукції засобів захисту рослин і тварин. За 2010 рік підприємством випущено промислової продукції на суму більше 4 мільйонів гривень. Під керівництвом Валентина Петровича було здійснено реконструкцію виробничих потужностей в напрямку енергозбереження, було інвестовано більше 1 мільйона гривень власних коштів. У 2010 році Валентин Петрович Висоцький нагороджений дипломом голови Житомирської обласної адміністрації за випуск інноваційної продукції. 

Вихователь року - Білоус Валентина Францівна, вихователь дитячого навчального закладу №4 „Сонечко”. Валентина Францівна проводить навчальний процес з врахуванням індивідуальних особливостей розвитку дітей, їх знань. У 2010 році працювала над тематичним блоком „Моя сім’я”, „Один день із життя дитини”, використовуючи поряд з традиційними формами прийом „запис-фотографія”. Автор ряду наукових статей, які надруковані в збірнику „Психологія розвитку дошкільника”. Нагороджена грамотою Міністерства освіти і науки України, знаком „Відмінник освіти України”. 

Лікар року - Дем’яненко Валентина Миколаївна, дитячий лікар-невролог поліклініки консультативно - діагностичної допомоги міськрай ТМО. Валентина Миколаївна учасник VІІ Українсько-Баварського симпозіуму „Медико-соціальної реабілітації дітей з обмеженими можливостями здоров’я, ІX міжнародного конгресу дитячих неврологів за участю провідних спеціалістів 23 країн світу. У 2010 році провела 368 обстежень з ультразвукової діагностики головного мозку у немовлят, допомагає своєчасно виявляти патологію головного мозку та надавати кваліфіковану допомогу новонародженим. Лікар вперше в області поза межами обласної лікарні застосовувала метод обстеження, завдяки чому вдалося значно зменшити поширеність на дитячий церебральний параліч (на 46%). Проводить нейром’язеві блокади препаратом „Диспорт”, що є високоефективним методом в інтенсивній реабілітації дітей з церебральними паралічами. 

Патріот міста: Литвин Петро Михайлович – командувач військ Південного оперативного командування, начальник Одеського гарнізону, генерал-лейтенант, депутат Житомирської обласної ради. Як благодійник і меценат, він надає неоціненну допомогу рідному місту. Петро Михайлович бере участь у різноманітних заходах, що відбуваються на теренах нашої області. Протягом останніх років надавав допомогу закладам освіти, міськрай ТМО, спортивним закладам, військовим, інвалідам, соціальним працівникам. За його сприяння вдалося зберегти військовий гарнізон та госпіталь, побудувати багатоквартирний будинок для військовослужбовців. Надав фінансову допомогу футбольній команді „Звягель-750” при проведенні фінальної частини чемпіонату України серед аматорських колективів на суму 50,0 тис. грн. Великий фінансовий внесок Петра Михайловича територіальному центру одиноких та пристарілих громадян, інвалідам. Щороку під час проведення загальноміських заходів, Петро Михайлович забезпечує виступи ансамблю пісні і танцю Південного територіального центру військово-музичного мистецтва. 

Креативна особистість: Титяневич Валентина Степанівна, колишній заступник міського голови з гуманітарних питань, упорядник книги „Новоград-Волинський. Історія міста”. Валентина Степанівна запровадила багато ідей в галузі освіти, культури, медицини, соціальної та молодіжної політики і спорту. Під її керівництвом пожвавилась видавнича діяльність: надійшли до друку книги міських композиторів та поетів, альманахи „Зерниця” та краєзнавчий альманах. Значним особистим внеском є видання монументальної колективної праці місцевих краєзнавців „Новоград-Волинський. Історія міста”. Акція „Рушник громадської злагоди” пройшла за її активної участі та сприяння. Їй належить ідея створення Музею льону при палаці шкільної молоді. Мала схвальні відгуки акція „Їхніми іменами названі вулиці” з відкриттям інформаційно-меморіальних дошок на вулицях, названих на честь героїв Великої Вітчизняної війни. Відкрито дошки на 18 вулицях міста. В.С.Титяневич – генератор ідеї загальноміської акції „Моє квітуче місто”. 

Активний громадський діяч: Капчинська Лариса Антонівна – голова громадської організації „Мережа навчальних закладів міста Новограда-Волинського”. Лариса Антонівна займає активну громадську позицію щодо впровадження інноваційних підходів у галузі освіти. У 2010 році навчальний заклад під її керівництвом, здобув перемогу у Всеукраїнському конкурсі соціальних проектів та взяв участь у ІІ форумі соціальних інвестицій „Громадами до успіху”, де представили проект „Удосконалення системи державно-громадського управління освіти через діяльність неурядових громадських організацій. Соціальні інвестиції в освіті”. Під керівництвом Капчинської був представлений екологічний проект в конкурсі проектів фонду „Україна 3000”, який здобув перемогу. ЗОШ №5 під керівництвом Капчинської Лариси Антонівни отримала перемогу в обласному конкурсі „Моє квітуче Полісся”. Лариса Антонівна впродовж року ініціювала та провела ряд соціологічних опитувань з питань ефективності діяльності ОСББ, впровадження гендерної політики, по проблемах енергозбереження. Нагороджена Подякою Муніципальної програми врядування та сталого розвитку, що впроваджується Програмою розвитку ООН. 

Милосердя: Нагорна Наталія Володимирівна, голова міського благодійного фонду „Нехай твоє серце б’ється”. На програми, які безпосередньо спрямовані на збільшення доступу до профілактики, догляду та підтримки молодих людей, які є найуразливішими до ВІЛ/СНІД та найбільше постраждали від епідемії, міським благодійним фондом „Нехай твоє серце б’ється“ в 2010 році було виділено понад 200,0 тисяч гривень. Зокрема, надавалися продуктові набори, медичні препарати. На базі міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді організовано експрес-тестування на ВІЛ, гепатити В і С, та ін., видачу роздатково-профілактичних матеріалів. Нагорна Наталія Володимирівна займається активною діяльністю міського молодіжного руху. Неординарна, духовно багата особистість, прагне допомагати людям. Планує і надалі впроваджувати кращі міжнародні практики в місті, які сприятимуть зменшенню рівня захворюваності на соціально-небезпечні хвороби. 

Правоохоронець року: Подік Андрій Васильович – перший заступник начальника МВ УМВС України в Житомирській області, начальник кримінальної міліції, підполковник міліції. Андрій Васильович досконало знає специфіку всіх служб міліції. Має добру спеціальну підготовку, організаторські та аналітичні здібності, почуття особистої відповідальності за доручену справу. Здатний швидко аналізувати оперативну обстановку в місті та районі, приймати правильні рішення щодо її стабілізації.
Приділяє значну увагу питанням злагодженості в роботі кримінальної міліції щодо розкриття злочинів. Своїми сумлінними ставленнями до виконання службових обов’язків, турботою про підлеглих та громадян заслужив авторитет серед населення та працівників міського відділу, неодноразово нагороджувався керівництвом УМВС України в Житомирській області. 

Краєзнавець року: Коган Леонід Григорович – член Національної спілки краєзнавців України, співавтор книги „Новоград-Волинський. Історія міста”. Леонід Григорович надав велику допомогу у написанні історії про Новоград-Волинський архівними, бібліографічними матеріалами, рідкісними фотознімками. Він є автором двох розділів. Він особисто бував в архівах Польщі, Білорусі, Львова, Києва, знайшов декілька унікальних архівних документів щодо історії міста, зокрема у Національному історичному архіві Білорусі в м. Мінську – інвентарний опис маєтку й замку Звягля від 1699 року, який дав можливість глибше розкрити тему середньовіччя. Ним надана велика кількість фотографій міста періоду Великої Вітчизняної війни та Громадянської війни 1918-1920 років. Вніс до розділів книги безліч поправок та доповнень, зробив матеріал більш точним, таким, що відповідає історичній правді. 

Меценат року: Махінов Михайло Костянтинович, директор фірми „Юнік-Фарма”.
Михайло Костянтинович вніс значний вклад в розвиток настільного тенісу міста. Зокрема, їм придбано 8 тенісних столів для загальноосвітніх шкіл міста (колегіум, ЗОШ №10, ЗОШ №4). Неодноразово надавав благодійну фінансову допомогу для участі тенісистів міської ДЮСШ на всеукраїнських та міжнародних турнірах, був спонсором багатьох міських турнірів з настільного тенісу. За 2010 рік ним надано благодійної допомоги більше як на 190,0 тис. грн.. Він допомагає міській організації ветеранів, Новоград-Волинському ТМО, міському територіальному центру, храмам міста та іншим закладам. Тільки завдяки фінансовій підтримці Михайла Костянтиновича проходить міжобласний турнір з настільного тенісу серед чоловіків, а також міська команда приймає участь у клубному чемпіонаті України. Постійно надає фінансову допомогу спортивним школам міста. 

Тренер року: Олендер Михайло Юхимович, тренер-викладач з волейболу вищої тренерської категорії дитячо-юнацької спортивної школи. Старший тренер Житомирської області серед юнаків, юніорів та молоді. Під керівництвом Михайла Олендера команда юнаків посіла друге місце у V обласних літніх спортивних іграх молоді 2010р., в змаганнях Всеукраїнської дитячої ліги - чемпіонаті України посіла V місце. Чотири вихованці зараховано до спортивних інтернатів України. Вихованець тренера Михалькевич Ян виступає за команду вищої ліги „Локомотив”, 10 хлопців – вихованці Михайла Юхимовича, виступають за команди вищої аматорської ліги. 

Студент року: Наумець Дмитро Андрійович, студент Новоград-Волинського промислово-економічного технікуму. У 2010 році – голова самоврядування технікуму. Дмитро має гарні організаторські здібності, має талант режисера. Він автор проекту „Танці з викладачами”, ведучий багатьох заходів, які проводяться у технікумі та в місті. Учасник проектів „Електроустаткування вертикально-фрезерного верстату” і „Електропостачання станції технічного огляду”, які відповідають сучасним вимогам і можуть бути використані та малих підприємствах. До Дня студента створив міні-фільм, постійний учасник різноманітних акцій 

Материнська відданість: Данюк Валентина Віталіївна, мати-героїня України. Присвоєно почесне звання за вагомий внесок у виховання дітей, створення сприятливих умов для здобуття ними освіти, розвитку їх творчих здібностей, формування високих духовних і моральних цінностей. У Валентини Віталіївни 10 дітей (донька Світлана також удостоєна почесного звання України „Мати – героїня”). 

Робітнича майстерність: Татаринцев Валерій Григорович, слюсар механоскладальних робіт VІ розряду ПАТ „Новоград-Волинський завод сільгоспмашин”. За час роботи на заводі з учня слюсаря виріс у висококваліфікованого спеціаліста. Раціоналізатор, подав понад 16 пропозицій по вдосконаленню та впровадженню нових технологічних процесів. Нагороджений Почесними грамотами Житомирської обласної державної адміністрації та обласної ради. Відмінник змагання, приймає активну участь у житті заводу 

Сильний духом: Гонгальський Олександр Миколайович, срібний призер України з шашок серед фізично обмежених. Чемпіон міста з шашок, І місце на обласних змаганнях. ІІІ місце в другому етапі Кубку Світу з руських шашок, учасник Чемпіонату Росії в заочній грі (Інтернет). 

Спортсмен року: Блізніченко Андрій Анатолійович, вихованець відділення футболу Новоград-Волинського ДЮКФП, член юнацької збірної України. Має 1 спортивний розряд. Займає призові у складі збірної команди ДЮКФП в багатьох змаганнях міського, обласного, Всеукраїнського та міжнародного рівнів. На міжнародному турнірі в Мінську став кращим гравцем. На даний час приймає участь у Чемпіонаті України – Всеукраїнський юнацькій лізі з футболу. Юнацька збірна України здобула путівку на юнацький Чемпіонат Європи, який проходитиме в Данії в жовтні 2011р., де в підгрупі грають команди з Чехії, Туреччини, Голландії. 

Творча особистість: Музика Тетяна Леонідівна, організатор – методист міського Палацу культури ім. Лесі Українки. Вона організатор-режисер та ведуча свят до Дня незалежності України, до Дня Перемоги, Дня працівників соціальної сфери, Дня матері та багато інших. Хороший організатор, фахівець своєї справи, вміє залучити цікавих талановитих людей до співпраці, завжди працює на високому професійному рівні. Концерти, вечори, конкурси, які режисує Тетяна Леонідівна, мають високу оцінку у глядача. Режисер конкурсно-розважальних програм: „Міні-лицар”, „Міс Звягеля”, „Міні-міс”, „Супер-дівчина”. Музика Тетяна Леонідівна є організатором фрагменту „Містечко майстрів” в рамках Міжнародного свята літератури і мистецтв „Лесині джерела”. А також успішно проводить різноманітні пісенні конкурси: міське „Караоке”, на кращу пісню про Новоград-Волинський „місто мого життя”. Багатоплановий режисер, знаходиться постійно в творчому пошуку, втілює нові форми роботи, проявляє інтерес до сучасного напрямку українського естрадного мистецтва.
Спортивна гордість: футбольна команда „Звягель 750” (президент футбольного клубу „Звягель 750” В.В.Гордійчук, тренер команди А.М.Лось, капітан команди „Звягель 750” Д.Л.Горбаченко). Протягом 2010 року команда „Звягель-750” демонструвала видовищну, комбінаційну і результативну гру. У заключній грі з футбольним клубом „Коростень” упевнено отримала перемогу з рахунком 2:0 цьогорічного чемпіонату Житомирської області. Вперше, з 1957–го року, обласне футбольне чемпіонство знову повернулося до Новограда-Волинського. Також команда стала Віце чемпіоном України серед аматорів 2010 та Володарем супер кубку Житомирської області. 

Учень року: Кравчук Аліна Петрівна, учениця Новоград-Волинського колегіуму.
Переможниця багатьох предметних олімпіад міського та обласного етапів. Фіналістка програми обміну майбутніх лідерів „FLEX”, брала участь в обласному конкурсі „Житомир – он - лайн” і здобула перемогу в номінації „Кращий виконавець жіночої ролі”. Учасник обласного турніру з географії та фізики. В складі команди міста стала переможцем обласного турніру юних фізиків. Учасник Всеукраїнського турніру з фізики. Аліна очолює Раду колегіумних класів. Захоплюється театральним мистецтвом та літературою. У 2010 році була переможцем обласного етапу олімпіад з біології та англійської мови, переможцем конкурсу читців поезії Л.Українки. 

Музиканти-віртуози
: Павленко Анастасія, Валентюк Людмила, фортепіанний дует „Гармонія”. Учениці музичної школи під керівництвом Федорової Ірини Анатолівни. Систематично виборюють призові місця на обласному конкурсі ансамблевої гри. Дівчата є авторами попурі „В наслідуванні „ABBA”, та зайняли І місце на обласному конкурсі в старшій групі. Фортепіанний дует „Гармонія” брав участь у Всеукраїнському дитячо-юнацькому конкурсі української музики „Бурштинові нотки”, де отримали грамоту за краще виконання класичного твору.

Заступник голови обласної державної адміністрації Ігор Орлов підсумовуючи урочисту церемонію з приємністю відзначив, що трудолюбиві, горді, прекрасні люди живуть в Лесиному краї, продукти, що виробляються нашими підприємствами знані у всій країні, а всі офіційні делегації, які приїздять до Житомира зустрічають виключно з новоград-волинським караваєм. „Надзвичайно приємно бути у вас, дивитися в очі людям, які прославляють Поліський край“, -зазначив Ігор Орлов.
Також перед глядачами виступив голова районної державної адміністрації Леонід Мартинюк.
В ході нагородження, кращі аматорські та професійні колективи, виконавці вітали номінантів та переможців концертними номерами. 

 

 

У Новограді-Волинському відбувся щорічний відкритий рейтинг популярності за 2010 рік „Гордість міста“, фото-1
У Новограді-Волинському відбувся щорічний відкритий рейтинг популярності за 2010 рік „Гордість міста“, фото-2
У Новограді-Волинському відбувся щорічний відкритий рейтинг популярності за 2010 рік „Гордість міста“, фото-3
У Новограді-Волинському відбувся щорічний відкритий рейтинг популярності за 2010 рік „Гордість міста“, фото-4
У Новограді-Волинському відбувся щорічний відкритий рейтинг популярності за 2010 рік „Гордість міста“, фото-5
У Новограді-Волинському відбувся щорічний відкритий рейтинг популярності за 2010 рік „Гордість міста“, фото-6
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...