12:35, 23 лютого 2011 р.

Кримінальна хроніка

26 злочинів зареєстровано черговими частинами УМВС України в Житомирській області упродовж минулої доби, 19 з них працівники міліції вже розкрили а саме: 8 крадіжок чужого майна, шахрайство, 3 випадки нелегального обігу наркотиків та інші.

23 особи обґрунтовано підозрюються у скоєнні зазначених протиправних дій.

22 лютого до Житомирського РВ звернувся житель обласного центру, 1952 р.н., з заявою про те, що із підсобного приміщення його дачного будинку невідомим викрадено електроприлади та запчастини до мотоцикла «МТ-10». Сума збитку встановлюється.

Дільничні інспектори міліції за підозрою у скоєнні злочину затримали двох 18-ти та 19-річних жителів району, в яких викрадене вилучено.

Цього ж дня до Корольовського РВ звернулась жителька м. Житомира, 1950 р.н., з повідомленням про те, що із її робочого місця, шляхом вільного доступу, невідомим викрадено гаманець з грошима в сумі майже 600 гривень.

Дільничні інспектори міліції за підозрою у скоєнні злочину затримали 25-річну непрацюючу раніше судиму місцеву жительку, в якої викрадене вилучено.

Минулої доби до Романівського РВ звернулась 87-річна жителька району. Пенсіонерка поскаржилася на те, що до її будинку зайшли три невідомі жінки, які під приводом обміну старих грошових купюр на нові та їх перепису, шляхом обману й зловживання довірою заволоділи її грошима в сумі 3,5 тисяч гривень.

На місце події виїжджала слідчо-оперативна група, яка розпочала першочергові дії по встановленню всіх обставин злочину.

Шановні громадяни! На жаль, це непоодинокі випадки ошуканства. Щоб запобігти таким неприємностям, слід дотримуватися елементарних правил безпеки:
1. Не впускайте до свого помешкання сторонніх осіб, незалежно від того, назвались вони соціальними чи медичними працівниками або представниками різних благодійних фондів, ветеранських організацій. Приводом для їх візиту може стати будь-що: складання списків на отримання матеріальної допомоги, пропозиція придбати чудодійні лікарські засоби за знижками, оформити пільгову путівку до лікувального санаторію тощо. Однак справжня мета - оглянути житло та, по можливості, щось викрасти або ж просто видурити гроші.
2. Не розмовляйте та не запрошуйте до своєї оселі осіб, що пропонують поворожити, зняти порчу і таке інше.
3. Ні в якому разі не довіряйте незнайомцям, тим більше, якщо вам пропонують провести сумнівні операції з грошовими коштами. Такими можуть бути пропозиції обміняти заощадження на так звані «нові гроші» чи валюту за вигідним курсом, придбати продукти за зниженими цінами, розіграти лотерею або переказати кошти на рахунок мобільного абонента.
4. Завжди керуйтесь здоровим глуздом. Якщо у вас виникли підозри, що вас намагаються ошукати, негайно звертайтесь до міліції.


ВЗГ УМВС України
в Житомирській області

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...