16:00, 23 лютого 2011 р.

Україна і космос

На прохання голови облдержадміністрації Сергія Рижука Національне космічне агентство України долучилося до створення тематичної експозиції «Україна і космос», яку намічено створити у житомирському музеї космонавтики імені С.П. Корольова.

Генеральний директор агентства Юрій Алексєєв передовсім висловив житомирському губернаторові щиру подяку за роботу, яка проводиться в області для вшанування пам’яті славного сина української землі, основоположника практичної космонавтики С.П. Корольова та популяризації досягнень у ракетно-космічній галузі. Він запевнив, що Національне космічне агентство надасть всебічну підтримку у створенні згаданої експозиції – як інформаційно-консультативну, так і в комплектуванні експонатами. Наразі НКАУ звернулося до керівництва Федерального космічного агентства Роскосмос з проханням передати до Житомирського музею космонавтики імені С.П. Корольова деякі зразки ракетно-космічної техніки та матеріали, які розширять тематику музею. Відтак, створення такої експозиції підкреслить міць нашої держави та її потужний потенціал у ракетно-космічній галузі, значно підвищить інтерес молодого покоління до космічних технологій та сприятиме зростанню престижу нашої області.

Довідково:

У місті Житомирі наразі проводиться реконструкція будівлі «Космос» та розширення музею космонавтики імені С.П. Корольова зі спорудженням приміщень фондосховища, науково-технічної бібліотеки, планетарію та зали площею 107 квадратних метрів, де планується розмістити тематичну експозицію «Україна і космос».

Торік було зведено фундаменти та змонтовано каркас триповерхової будівлі фондосховища і планетарію. Цьогоріч намічено ввести в експлуатацію фондосховище, а до Євро-2012 – залу експозиції, аби до приїзду туристів і вболівальників мати можливість більш наочно і переконливо розповідати про визначну роль України в освоєнні космічного простору, підносити імідж нашої держави у європейському співтоваристві.

Позаяк Національне космічне агентство України володіє більш повною інформацією з цієї тематики, очільник області С.М. Рижук звернувся до Національного космічного агентства України з проханням взяти участь у створенні експозиції та розробки її концепції, зокрема надати музею всебічну підтримку в отриманні експонатів, у т. ч. моделей, макетів, вітчизняних виробів, для тимчасового зберігання яких є відповідне приміщення.

 

Прес-служба Житомирської облдержадміністрації

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
ТОП новини
Трагічна звістка в колективі рятувальників Житомирщини: на 86-му році життя перестало битися серце Бориса Чумака
ДСНС
У Житомирі частину приміщення стоматологічної поліклініки №2 передадуть на баланс центру ПМСД для розміщення кабінету скринінгових досліджень
МЕДИЦИНА
Відомі переможці XIII обласної виставки-конкурсу «Зимова казка» на Житомирщині, — ФОТО
ФОТОРЕПОРТАЖ
Безбар’єрність: Житомирщина щиро дякує за допомогу і підтримку Всесвітній продовольчій програмі ООН, — Неля Ковалюк
Безбар’єрність
Оголошення
live comments feed...