• Головна
  • За останні кілька місяців бюджет Житомира перевиконано на 3 млн грн
11:54, 24 лютого 2011 р.

За останні кілька місяців бюджет Житомира перевиконано на 3 млн грн

За рахунок чого йде наповнення казни – розповідав на прес-конференції, звітуючи про 100 днів роботи, Житомирський міський голова Володимир Дебой. Він акцентував увагу на трьох моментах - податок з фізичних осіб, економічно-активні підприємства і земля. Для легалізації праці та створення нових робочих місць потрібно впроваджувати сприятливі умови для розвитку бізнесу, зазначив очільник міста:

«Продовжуємо роботу щодо здорового лобіювання місцевих виробничників. В зв’язку з цим була проведена нарада з підприємствами торгівлі, переробними, промисловими підприємства, де досягнута згоди щодо пріоритетів надходження житомирських товарів до наших супермаркетів і магазинів. Це робиться, аби активізувати реалізацію продукції місцевого виробника задля поштовху як у виробничій сфері, яка є великим платником податків, так і для торгівлі»

В останній час на території Житомира було зареєстровано кілька підприємств, які раніше сплачували податки в інші області України:

«Це ЗАТ «Золотий каравай», ТОВ «Обербетон», ЗАТ «Полімекс-мостосталь Україна». Це платники податків, які на сьогодні вже сплачують податки в місті Житомирі»

Третє джерело – надходження коштів від оренди землі. Наразі триває інвентаризація земель для визначення реальних обсягів отримання надходжень від орендної плати та резервних ресурсів для інвесторів. Основна частина території працює на місто, проте є 5-7 відсотків орендарів, які:

«…беруть метр на метр під ларьок, а навколо нього хочуть взяти 5 гектарів. Цього не буде. Ми переглянули такі варіанти, виконком рекомендував сесії переглянути доцільність використання таких земель. Пройшов час «стовпити землю», її треба використовувати» – зазначив Володимир Дебой.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...