• Головна
  • Томенко презентував у Житомирі свій записник
16:30, 24 лютого 2011 р.

Томенко презентував у Житомирі свій записник

Віце-спікер Верховної Ради України Микола Томенко 24 лютого у Житомирі презентував «Український щорічник 2011», який підготували та видали Фонд Миколи Томенка «Рідна країна» та видавництво «Генеза» з нагоди 20-ої річниці незалежності України. «Український щорічник» представляє собою щоденний записник. Він особливий тим, що на кожен день у ньому вказано дата народження визначних діячів України, які народилися в той чи інший день, данні про них та їх цитати.

Щорічник зроблений у форматі ділового щоденника та складений за принципом, що день розпочинається з дня народження визначного українця, згадки про державні, національні, професійні чи релігійні свята, визначні історичні події тощо. Окрім того, у щорічнику розміщено багато корисної статистичної інформації, а на кожний день запропоновано афоризм дня, який пов'язаний з творчістю визначної особистості, що народилася в цей день чи зі своєрідною тематикою дня.

«Концепція «Щорічника» надзвичайно проста. Кожен ранок ви мусите почати з дня народження визначних українських поетів, філософів, письменників. На кожен день ми маємо дві-три персоналії, афоризми пов’язані з цими людьми», - пояснив Микола Томенко.

Наприклад, 24 лютого народилися Тетяна Яблонська, визначна українська художниця та Віктор Курін, народний артист України та Молдови.
«Щорічник створений для того, аби українці кожного дня, заглядаючи у записник, глибше пізнавали українську культуру», - сказав Томенко.
Внизу кожної сторінки користувачу щодня пропонується давати відповідь на питання "Що я зробив для України?".

Томенко прогнозує, що українці складуть такий щоденник у власний архів, а ще щоденник стимулюватиме людей до роботи на благо держави.

Щорічник уже встигли презентувати в Луцьку, Полтаві, Ужгороді та інших містах, в Житомирі «Український щорічник» можна буде придбати у книжковому магазині «Знання» на Київській, у магазині «Книги» на Скорульського.

Томенко презентував у Житомирі свій записник, фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...