• Головна
  • Визначено переможців конкурсу «Україна – футбольна країна»
15:13, 24 лютого 2011 р.

Визначено переможців конкурсу «Україна – футбольна країна»

23 лютого 2011 відбулось нагородження  переможців конкурс дитячих малюнків на тему «Україна — футбольна країна», який  провело Українське державне підприємство поштового зв'язку «Укрпошта».

Конкурс проходив  у період з 15.10.2010 по 15.01.2011 в рамках підготовки до проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи з футболу 2012 року. Кращі малюнки  будуть використані УДППЗ «Укрпошта» як ескізи до однойменної серії художніхпоштових конвертів.

В конкурсі приймали участь діти до 14 років.

Основна мета конкурсу
: популяризація проведення в Україні чемпіонату Європи з футболу «Євро2012», виховання дітей в дусі патріотизму, гордості за Батьківщину, сприяння розкриттю творчих здібностей у дітей, розвитку дитячої філателії, позиціонування національного оператора поштового зв'язку як підприємства, що виконує важливі соціальні функції в державі.

Конкурсні роботи полягали в розробці малюнка на тему «Україна – футбольна країна» в довільній графічній чи живописній техніці, які надсилалися на поштову адресу оргкомітету УДППЗ «Укрпошта» м. Київ. Оцінка конкурсних робіт здійснювалась за критеріями : тематична відповідність, творчий підхід, оригінальність рішення в розкритті теми конкурсу. Журі вибрало 8 кращих робіт, серед яких переможцями визнано мешканців Житомирської області.

Вітаємо переможця м. Житомира –Зеленського Михайла (13років), учня  ЗОШ №36. Михайло нагороджений  дипломом учасника конкурсу дитячих малюнків «Україна – футбольна країна», годинником, сувенірними рамками з марками та книги.

З 23 по 28 лютого 2011 рок у відділенні поштового зв'язку Житомир-14 буде проходити виставка малюнків учасників даного конкурсу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...