
аванс
10:41, 21 листопада 2013 р.
Освітяни Житомира вчасно отримують зароблені кошти
аванс
Аванс за листопад житомирські освітяни отримали вчасно та у повному обсязі. Про це інформують в управлінні освіти Житомирської міської ради.
Проблем із виплатою заробітної плати за листопад також не буде, адже під час першого пленарного засідання 27 сесії Житомирської міської ради 8 листопада 2013 року понад 14 млн.грн дотаційних коштів депутати міської ради перерозподілили для своєчасної виплати заробітної плати працівникам галузі освіти та охорони здоров’я.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
18:04, 20 червня
18:04, 20 червня
18:04, 20 червня
18:04, 20 червня
18:04, 20 червня
