• Головна
  • Німецькі інвестиції дадуть додатково більше 100 нових робочих місць
11:00, 2 березня 2011 р.

Німецькі інвестиції дадуть додатково більше 100 нових робочих місць

Під час зустрічі, яка відбулася 1 березня 2011 року за участю голови правління ЗАТ «Ліктрави», директора заводу, заслуженого працівника сільського господарства України Федіра Крисана, з представниками німецької сторони Адольфом Веделем, Вячеславом Малінкою, Андрієм Кармановим було обговорено питання виконання умов колективного договору між адміністрацією компанії та трудовим колективом Житомирського ЗАТ «Ліктрави», - підприємства, яке понад 80 років спеціалізується на випуску лікарських та оздоровчо-профілактичних засобів на основі екологічно чистої лікарської рослинної сировини.

Німецька компанії «Мартін Бауер» є одним із стратегічних інвесторів ЗАТ «Ліктрави». На сьогодні її керівництво підтвердило виконання умов колективного договору строком на 5 років, із збереженням усіх соціальних пільг та гарантій трудовому колективу.

Під час зустрічі було наголошено, що сьогодні підприємство ЗАТ «Ліктрави» працює стабільно, виконуються усі заплановані заходи з виробництва та реалізації продукції, сумлінно сплачує податки та збори до бюджетів усіх рівнів, своєчасно виплачує заробітну плату працівникам. Керівництво «Мартін Бауер» висловило переконання, що і надалі питання нарощування обсягів виробництва, модернізації виробничого процесу, підвищення якості продукції поряд з вирішенням актуальних проблем соціального захисту працівників підприємства, створення їм належних умов праці будуть пріоритетними напрямками співпраці з трудовим колективом підприємства.

У найближчих планах стратегічних інвесторів передбачається інвестування на суму 100 млн. грн. будівництва фіто- фармацевтичного цеху ЗАТ «Ліктрави», що дасть можливість додатково створити більше 100 нових робочих місць.

Довідково:

Житомирське ЗАТ «Ліктрави» щорічно переробляє більше 1500 тонн лікарської рослинної сировини та випускає 23 мільйони упаковок лікарських засобів; номенклатура продукції перевищує 110 найменувань.

Чисельність працюючих товариства становить понад 260 працівників, а з врахуванням заготівельників лікарської рослинної сировини, в період заготівлі, підприємство дає роботу десяткам тисяч людей України. Середня заробітна плата працюючих – 2 500 грн.

За 2010 рік ЗАТ «Ліктрави» реалізувало продукції на суму 75,3 млн. грн., більше 10 відсотків якої експортовано в країни близького зарубіжжя: Білорусь, Молдову, Таджикистан та ін. Сума сплачених підприємством податків та зборів до бюджетів усіх рівнів за 2010 рік становила майже 13 млн. грн.

У 1994 році підприємство було реорганізоване у закрите акціонерне товариство «Ліктрави». На той час кількість міноритарних акціонерів складала 496 осіб. За 15 років існування в формі акціонерного товариства шляхом консолідації кількісний склад акціонерів вдалося зменшити майже до 100 осіб.

ЗАТ «Лік трави» – одне з небагатьох акціонерних товариств України, яке упродовж 15 років постійно виплачувало дивіденди своїм акціонерам.

Більше 10 років ЗАТ «Ліктрави» вдало боролося з фірмами-рейдерами, які шахрайським шляхом, за безцінь, хотіли привласнити собі акції товариства.

Одним з основних засобів захисту товариства від рейдерів було те, що ЗАТ «Ліктрави» надавало на 5 років безвідсоткову позику своїм акціонерам під добровільну заставу належних їм простих іменних акцій, без права дострокового погашення позики.

Зміни, які були прийняті 17 вересня 2008 року Верховною Радою України до Закону України «Про акціонерні товариства», зобов’язували останніх пройти процедуру перереєстрації у публічні акціонерні товариства, а також зазначеним законом було заборонено акціонерним товариствам брати в заставу власні цінні папери.

Неодноразові пропозиції керівництва підприємства щодо внесення змін до зазначеного нормативного акту не дали позитивного результату.

Тому заради збереження ЗАТ «Ліктрави» та подальшого його розвитку більшість акціонерів добровільно продала належні їм прості іменні акції стратегічним інвесторам.

 

Управління з питань внутрішньої політики
та зв’язків з громадськістю облдержадміністрації

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Останні новини
Оголошення
live comments feed...