• Головна
  • Житомирська СБУ відкрила двері (ФОТО)
14:59, 2 березня 2011 р.

Житомирська СБУ відкрила двері (ФОТО)

Минулих вихідних до Управління Служби безпеки України в Житомирській області на День відкритих дверей завітали цьогорічні випускники шкіл міста й області та їхні батьки, яких зацікавила інформація про відбір кандидатів на навчання до вищих відомчих військових навчальних закладів СБУ – до Національної академії СБ України (єдиний у державі вищий військовий навчальний заклад з підготовки офіцерів-контррозвідників) та Інституту підготовки юридичних кадрів для СБУ Національного університету «Юридичної академії ім.Я.Мудрого» (здійснює підготовку спеціалістів для СБУ за спеціальністю «правознавство»).

Як повідомили Інтернет-виданню Рупор Житомира в УСБ України в Житомирській області, майбутні абітурієнти дізналися про особливості підготовки фахових кадрів для української спецслужби, правила вступу та особливості відбору кандидатів до вступу на навчання до вищих навчальних закладів органів державної безпеки.

У виступах співробітників УСБУ наголошувалося, що процес підготовки кадрів для СБУ є складним та багатогранним. І починається він на етапі підбору, коли кандидати на навчання вивчаються не лише з точки зору рівня освіти та інтелекту, фізичного і психічного здоров’я, але й світогляду, громадянської позиції, професійно-спрямованих переконань. Не менш важливу роль відіграють причини та мотиви, якими керується майбутній абітурієнт, коли вирішує пов’язати своє життя зі спецслужбою. Бо ідея служіння інтересам держави в системі особистих цінностей майбутнього співробітника СБУ має бути вищою за прагматичні моменти.

Увазі гостей Управління було також запропоновано відеоролики про ці навчальні заклади.
Юнаки та дівчата отримали вичерпні відповіді на свої запитання як від керівництва Управління, так і від співробітників кадрового підрозділу УСБУ.

Наприкінці зустрічі гостям запропонували поспілкуватися з колишніми курсантами відомчих вузів (нині – діючими співробітниками Управління) та ознайомитися з експонатами кімнати-музею УСБУ.

Житомирська СБУ відкрила двері (ФОТО), фото-1
Житомирська СБУ відкрила двері (ФОТО), фото-2
Житомирська СБУ відкрила двері (ФОТО), фото-3
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...