• Головна
  • Виплата заробітної плати на контролі у податківців
13:00, 2 березня 2011 р.

Виплата заробітної плати на контролі у податківців

Одним із пріоритетних завдань податкової служби є легалізація заробітної плати. Працівники податкової служби постійно проводять роботу щодо перевірки підприємств, установ та організацій з питань дотримання ними діючого законодавства при виплаті заробітної плати, адже кожний громадянин нашої країни має право отримувати за свою працю гідну заробітну плату, а згодом і пенсію. Особлива увага приділяється платникам податку особливо по тих суб’єктах господарювання, які проводять виробничу та фінансово – господарську діяльність, і при цьому не перераховують до бюджету податок з доходів фізичних осіб, цим самим допускають виплату заробітної плати „у конвертах”. При проведенні аналізу виплати заробітної плати деякі підприємства району продовжують нараховувати та виплачувати заробітну плату менше законодавчо встановленого рівня або зовсім не виплачують, порушуючи статті Основного закону України – Конституції щодо гарантії кожному громадянину права на гідний життєвий рівень.

Фахівцями інспекції налагоджено максимально чітку взаємодію з органами місцевої влади з питань дотримання чинного законодавства в частині оплати праці.

Так у лютому місяці спільно з представниками ОДПІ у райдержадміністрації, було проведено засідання робочої групи з питань оформлення найманих працівників, виплати заробітної плати нижче встановленого мінімуму та заборгованості з виплати заробітної плати.

В інспекції працює телефон „довіри”. Громадяни можуть звернутися за тел. 5-52-10 та 5-23-91 та повідомити про факти невиплати заробітної плати або виплати її у „конвертах”. Також працівниками Новоград – Волинської ОДПІ проводяться засідання „круглого столу”, семінари та інші заходи з керівниками та бухгалтерами підприємств (установ та організацій) суб’єктами підприємницької діяльності, присвячені питанню погашення заборгованості по податку з доходу фізичних осіб та недопущення виплати заробітної плати „в конвертах”.

Сектор МРР та звернень громадян
Новоград – Волинської ОДПІ

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Останні новини
ТОП новини
Не поладнали у батьківській хаті – за вбивство рідного брата на Житомирщині чоловік «відсидить» за ґратами 9 років
ПРОКУРАТУРА
Через 81 рік «повернувся» додому з війни: поховали воїна, останки якого знайшли пошуківці Житомирщини, — ФОТО
ІПО ПОШУК
Будівельні роботи сміттєпереробного заводу у Житомирі завершені вже на 90%, — ФОТО
СМІТТЄПЕРЕРОБНИЙ ЗАВОД
В аварії загинув начальник 2-го відділу Житомирського РТЦК та СП капітан Ночевчук Сергій
ДТП/АВАРІЯ
Оголошення
live comments feed...