15:15, 2 березня 2011 р.

У Житомирі все спокійно

З нагоди професійного свята патрульної служби 28 лютого в Управлінні МВС України в Житомирській області відбулися урочисті заходи. Не дивлячись на 90-річну історію, в такому статусі патрульні міліціонери відзначають своє свято лише вдруге, оскільки за роки незалежності України міністерський наказ про запровадження Дня патрульної служби було підписано у 2010 році.

З вітальним словом до вартових громадського порядку звернувся заступник начальника УМВС України в Житомирській області, полковник міліції Валерій Марчевський: «Від керівництва органів внутрішніх справ Житомирщини дякую вам за роботу, за те, що ви віддані присязі, чесно та добросовісно виконуєте свої обов’язки. Від душі вітаю вас з професійним святом, бажаю міцного здоров’я, терпіння, впевненості в завтрашньому дні та міліцейської вдачі».

Щодо завдань патрульної служби Житомирської області та результатів її діяльності він зазначив: «Основна задача патрульної служби – це охорона громадського порядку, попередження злочинів та їх розкриття. Патрульна служба наряду з дільничними інспекторами працює з населенням і по тому, як зарекомендують себе працівники патрульної служби, як вони поводяться з людьми, по тому, як вони вирішують питання потерпілих громадян, так про міліцію і судять жителі області.

За минулий рік є відповідні досягнення – в цілому працівниками патрульної служби розкрито 220 злочинів і ще 1219 за їхньої участі, затримано понад 10000 правопорушників. Ці результати, відповідно до рейтингових показників, по яких оцінює діяльність МВС України, є одними з кращих в державі. Варто назвати і той факт, що представник патрульної служби від нашої області, старший сержант Володимир Максименко зайняв перше місце на всеукраїнському конкурсі на звання найкращого працівника патрульної служби. І взагалі за останні три роки ми не виходили з призової трійки даного конкурсу».

Звісно, що в святковий день працівники патрульної служби не залишилися без нагород. Ті з них, хто проявив мужність та справжній професіоналізм при забезпеченні охорони громадського порядку, особистої безпеки громадян, захисту їхніх прав, свобод і законних інтересів отримали почесні грамоти від імені начальника УМВС України в Житомирській області Юрія Івакіна.

Командир житомирського батальйону патрульної служби, майор міліції Анатолій Мавзолевський щиро подякував за теплі слова поздоровлення та високу оцінку роботи патрульної служби, пообіцявши, що «весь особовий склад батальйону, який налічує 166 працівників, докладе максимум зусиль, щоб наші громадяни, жителі Житомира, перебуваючи на вулицях та у громадських місцях, могли почувати себе спокійно в будь-який час доби».

В ході урочистостей серед ряду питань обговорювалися і кроки стосовно покращення забезпечення громадської безпеки. Вимоги часу ставлять міліцію перед потребою пошуку нових форм співпраці з недержавними правоохоронними структурами. Таке нововведення вирішує проблему необхідного зростання чисельності нарядів патрульної міліції та охоплення ними практично всієї території області.

Перші паростки 3-місячної взаємодії міліції Житомирщини з місцевою філією однієї із недержавних охоронних структур видно вже нині. Показовим є випадок, що трапився 27 лютого. Близько п’ятої години ранку на пульт охоронної фірми поступило повідомлення про незаконне проникнення в магазин на одній з центральних вулиць Житомира. Цікаво, що злодія аніскільки не злякала близькість торгівельного закладу до міської ради. Взявши цеглину, він розбив скло у дверях, відчинив їх та встиг поцупити комп’ютерний монітор. Виїздом спільної мобільної групи злочин був розкритий по гарячим слідам. Як виявилося, у затриманого 21-річного житомирянина ця крадіжка була вже четвертою. Вперше він «взявся до справи» ще в грудні минулого року.

Тож співпраця міліції та недержавних охоронців безперечно є корисною для загальної справи забезпечення громадського порядку та недопущення правопорушень, а найголовніше – це те, що вона спрацьовує і цілковито себе виправдовує.

Відзначаючи допомогу працівників фірми у затриманні молодика, за яким тягнеться цілий ланцюжок крадіжок, Валерій Марчевський нагородив їх почесними грамотами «За сумлінне виконання службових обов’язків, високу професійну майстерність та зразкове виконання завдань з охорони громадського порядку». А директор охоронної структури Ігор Кондратюк, який 27 років прослужив в міліції, у свою чергу висловив вдячність бійцю спецпідрозділу «Беркут» та вручив матеріальну винагороду за проведені заходи по виявленню злочинця, що проник на один з охоронюваних його фірмою об’єкт.

На Житомирщині нововведення почало свій відлік з 18 січня, коли спільні мобільні групи працівників патрульної служби, спецпідрозділу «Беркут» і працівників охоронного підприємства вперше разом заступили на охорону громадського порядку та визначених об’єктів.

Колектив УМВС України в Житомирській області та колеги приєднуються до привітань працівників патрульної служби з їхнім святом і зичать їм й надалі гідно служити ідеалам справедливості, міцного здоров’я, наснаги та нескінченної енергії.

 


Антон Сичевський,
ВЗГ УМВС України
в Житомирській області

У Житомирі все спокійно, фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...