• Головна
  • Український народ повинен продемонструвати свою єдність
16:32, 1 грудня 2013 р.

Український народ повинен продемонструвати свою єдність

У цьому переконаний громадський діяч, кандидат філософських наук, доцент Микола Гомолач. Коментуючи внутрішньополітичну ситуацію в Україні, науковець зазначає, що кожен свідомий громадянин України мусить усвідомити глибину персональної відповідальності перед державою та майбутніми поколіннями за всі свої вчинки.

Він звернув увагу, що це продвижение сайтов питання є особливо актуальним саме зараз, коли кожен із нас вирішує долю своєї Батьківщини.

Микола Григорович констатує, що генетично та історично українці – це народ, схильний до ненасильницького вирішення проблем. Ми зазвичай вміємо шукати компроміси. За його словами, ситуація, яка склалася наразі у нашій державі, дискредитує її не лише на міжнародній арені, але й в очах співгромадян. Мова йде передовсім про силові спроби вплинути на громадян, які брали участь у масових акціях протесту. Звичайно, це неприпустимо і ставить багато запитань щодо доцільності такого сценарію розвитку подій.

Позиція Президента України як гаранта Конституції є чіткою і виваженою. Віктор Янукович приймає точку зору кожного громадянина і запевняє про незмінність стратегічного напрямку зовнішньої політики нашої держави. Він взяв під особистий контроль проведення розслідування щодо законності застосування сили до мітингувальників і не допустить, щоб змова та провокації розкололи українське суспільство.

Головне завдання, яке зможе об’єднати владу та громадян, – знайти порозуміння і почути один одного. Якщо діалогу не вдасться налагодити, то це не вирішить проблем і не покращить ситуацію у державі. Політична нестабільність суттєво впливає на зовнішній імідж країни. Наші західні та східні партнери обирають цілісну, стабільну і заможну Україну, яка здатна виконувати свої зобов’язання та може відстояти власну позицію. Якщо ми це знівелюємо, то держава залишиться наодинці із власними проблемами і втратить інтерес до свого потужного потенціалу ззовні.

Микола Гомолач переконаний, що українці демонструють високий рівень політичної свідомості та політичної культури, а ці показники свідчать про існування в державі громадянського суспільства, яке має альтернативну точку зору на різні події та здатне досягти консенсусу. Науковець стверджує, що перед тим, як зробити будь-який крок, варто подумати, як він вплине на інших і чи змінить ситуацію на краще. Він закликає усіх громадян, а особливо молодь, довести, що наше суспільство є толерантним та цілісним. Держава зробила свій зовнішньополітичний вибір, тож слід і надалі працювати над досягненням задекларованої мети.

0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...