• Головна
  • З початку року на території Житомирщини на пожежах загинуло 6 дітей через пустощі з вогнем
звернення до батьків
13:40, 3 грудня 2013 р.

З початку року на території Житомирщини на пожежах загинуло 6 дітей через пустощі з вогнем

звернення до батьків

Житомирський міський відділ Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Житомирській області вкрай стурбований ситуацією,що склалася з травмуванням та загибеллю дітей внаслідок нещасних випадків.

Щорічно в області виникає близько двох тисяч пожеж, на яких гине півтори сотні людей. Кожна десята пожежа виникає внаслідок дитячих пустощів з вогнем. Біда найчастіше трапляється там, де батьки залишають без нагляду своїх дітей, забуваючи про те, що вони можуть обрати собі за іграшку сірники, які приваблюють яскравими обгортками, чи залишені будь-де запальнички.

В основі дитячих пустощів з вогнем лежить безмежна допитливість, відсутність страху перед можливою трагедією, бажання пізнати навколишній світ, наслідування дорослих, які щоденно користуються вогнем.

Легковажне поводження малечі з вогнем, газом, незнання елементарних правил безпечної поведінки – першопричини сумних та трагічних наслідків.

Незважаючи на комплекс запроваджених заходів, широке висвітлення випадків загибелі у засобах масової інформації та роз’яснювальну роботу, що проводиться службою порятунку «101», з початку року на території Житомирщини на пожежах загинуло 6 дітей.

Шановні батьки! Аби не трапилось біди, не залишайте своїх дітей без нагляду. Пам’ятайте, щоу своїх іграх та забавах діти завжди копіюють дорослих, які пораються біля печі, газової плити, палять цигарки. Часто ці спроби закінчуються трагічно. Не дозволяйте дітям користуватись електронагрівальними та газовими приладами, розтоплювати самостійно печі чи грубки, розкладати багаття. Постійно нагадуйте їм, що сірники – не іграшка, і ховайте їх в недоступних місцях.

Демонструйте на власному прикладі обережність у поводженні з вогнем і пам'ятайте, що життя наших дітей залежить тільки від нас самих!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...