• Головна
  • Борис Каршинов: політична нестабільність робить українців біднішими
коментар
12:52, 3 грудня 2013 р.

Борис Каршинов: політична нестабільність робить українців біднішими

коментар

Ветерани Великої Вітчизняної війни, пенсіонери належать до найуразливіших верств населення. Їх соціальний захист забезпечує держава. Але якщо країна стає суцільним майданом, який дестабілізує суспільство, веде до насильства, до сутичок з правоохоронцями, чи може вона гарантувати стабільність економіки, захист прав і свобод громадян? Це непокоїть ветерана Великої Вітчизняної війни, учасника визволення Києва від німецько-фашистських загарбників, полковника у відставці Бориса Каршинова.

«Відомо, що нестабільність політичної ситуації впливає на економічні показники. Впродовж останніх трьох років в Україні поступово оживає економіка, зростають зарплати, пенсії. Невже це може бути так легко перекреслено? Якби учасники Євромайдану замислились над цим, вони б продовжували навчання, роботу, а не ставали б жертвами провокацій, учасниками акцій, які призводять до необдуманих дій, руйнування, силових сутичок. За ці дні українці стали біднішими», – каже Борис Миколайович.

Внаслідок масових заворушень можуть зупинитися підприємства – і це одразу відчують на собі жителі нашої держави, особливо її незахищені верстви населення. Щоб не допустити жахливих наслідків, слід не допускати провокацій і почати діалог. Тільки виваженість, толерантність і порозуміння врятують країну від падіння в безодню.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...