• Головна
  • Житомирщина має стати прикладом для всієї України
коментар
16:55, 3 грудня 2013 р.

Житомирщина має стати прикладом для всієї України

коментар

Голова Житомирської обласної державної адміністрації Сергій Рижук закликав жителів Житомирщини показати для всієї України приклад того, як можна виважено, спокійно та мирно вирішувати будь-які проблеми.

Сергій Миколайович, зокрема, зазначив, що мешканці області вміють іти на компроміси, вести конструктивні діалоги та досягати порозуміння, незалежно від того, з ким вони мають справу, – зі своїми колегами, сусідами чи представниками влади. Вміння чути і розуміти один одного – це ті риси, які притаманні нашим співвітчизникам. Саме зараз їх варто спрямувати у практичне русло.

Очільник області запевняє, що громадяни передовсім повинні зберігати спокій та не піддаватися на жодні провокації. Якщо зараз вдатися до радикальних дій та необдуманих вчинків, то вряд чи можна очікувати на позитивні наслідки. Сергій Рижук наголошує, що зовнішньополітичний курс нашої держави залишається незмінним, а соціально-економічна ситуація перебуває під контролем влади, тому люди мають об’єктивно оцінити реальний стан речей і подумати про те, що буде завтра. На його переконання, за останні тижні в Україні не відбулося принципових змін, які могли б погіршити добробут населення чи негативно вплинути на соціальні настрої.

На переконання голови облдержадміністрації, Україна отримала час та додаткові можливості для того, аби врегулювати ситуацію у різних сферах внутрішнього життя та створити стартові умови для успішної євроінтеграції.

Сергій Рижук оцінює нинішню ситуацію в державі крізь призму Житомирської області. За його словами, наш регіон має добре налагоджені економічні відносини з 97 країнами світу. Продукція житомирських товаровиробників користується попитом за кордоном, а іноземні інвестори стимулюють розвиток різних галузей економіки. Такі паритетні відносини формувалися упродовж десятиліть, і ми не маємо морального права знехтувати усіма досягненнями та ізолювати свій регіон від зовнішнього світу через поспішні й необдумані кроки. На Житомирщині вдається постійно підвищувати основні соціально-економічні показники та своєчасно виплачувати зарплати, пенсії, стипендії та різні види державної допомоги. Господарська система регіону не може стати заручником необдуманих рішень та вчинків політиків різних мастей, бо на кону – добробут та спокій у кожній оселі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...