
у календарі
09:09, 4 грудня 2013 р.
Сьогодні православні житомиряни відзначають Введення у храм Пресвятої Богородиці
у календарі
Сьогодні, 4 грудня - Православна Церква відзначає свято Введення у храм Пресвятої Владичиці нашої Богородиці і Приснодіви Марії.
Святе Євангеліє нічого не говорить нам про подію введення в храм. Основою цього свята, як і свята Різдва й Успення Божої Матері, є традиція Церкви й апокрифічні книги, передусім Протоєвангеліє Якова і Псевдоєвангеліє Матфея "Про Різдво Пречистої Діви Марії".
Звідси довідуємося, що батьки Пречистої Діви Марії святі Йоаким і Анна, будучи бездітними, дали обіцянку, що, як у них з'явиться дитина, то віддадуть її на службу Богові у храм Єрусалимаський. Господь Бог вислухав їхні молитви і дав їм донечку. І коли їй було три роки, то батьки привели її до храму.
Детальніше про свято можна дізнатись на сайті Свято-Михайлівського кафедрального собору міста Житомира.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
KSE Foundation втретє інвестує $1 млн у розвиток українських талантів: Як отримати грант Talents for Ukraine?
Новини компаній
15:00
24 березня
20:35
23 березня
19:25
23 березня
ТОП новини
Оголошення
09:46, 16 березня
08:20, 25 березня
08:20, 25 березня
09:46, 16 березня
09:46, 16 березня
live comments feed...