12:30, 3 березня 2011 р.

ЮІР – ЖАРТОМА І ВСЕРЙОЗ

Юні помічники працівників Державтоінспекції вміють і жартувати з користю, і серйозно ділитися з іншими дітьми набутими знаннями з правил безпечної поведінки на дорозі. Так чи інакше – а все ж профілактика в дитячому середовищі.

Працівники Житомирського обласного управління ДАІ є частими гостями у своїх підопічних школярів ЮІРівців. От і цього разу, 2 березня, до Тетерівської загальноосвітньої школи, що в Житомирському районі, завітав заступник начальника УДАІ УМВС України в області Ростислав Андрощук. Свого часу в цій школі було започатковано роботу юних інспекторів руху. Відтоді школярі беруть активну участь у проведенні конкурсів і турнірів з правил дорожньої безпеки як обласного, так і Всеукраїнського масштабів. Окремо слід зазначити й те, що юні інспектори руху Тетерівської школи відвідують інші загальноосвітні навчальні та дошкільні заклади Житомирського району та й самого обласного центру, проводячи з такими ж учнями, як і вони самі, уроки дорожньої безпеки. А подекуди навіть і дорослим вказують на помилки, які напевне можуть призвести до біди.

Але представники ДАІ прибули до Тетерівської школи не самі. Разом з ними в гості до своїх однолітків завітала ще одна команда КВН-ЮІР – учні Житомирської міської школи №16. Ця команда особлива тим, що бере участь у проведенні конкурсів веселих і найкмітливіших, представляючи нашу область на загальнодержавних зібраннях. Неодноразово саме вони займали в цих конкурсах призові місця.

- Профілактика дитячої аварійності залишається пріоритетом в нашій роботі, - звернувся до присутніх заступник начальника обласного УДАІ Ростислав Андрощук. – Звичайно, працівники ДАІ прикладають чимало зусиль до проведення профілактичних заходів, але інша справа – молоді люди, які не тільки самі засвоїли уроки безпечної поведінки на дорозі, але й активно використовують їх у повсякденному житті.

Житомирська команда КВН-ЮІР привезла до Тетерівської школи спеціально підібрані свої найкращі виступи, які були представлені присутнім на сцені шкільної актової зали. Щирі усмішки і гарний настрій подарували веселі і найкмітливіші своїми дотепними жартами.

Наприкінці зустрічі на юних помічників працівників ДАІ чекав сюрприз. І команда ЮІР Тетерівської школи, і житомирська команда КВН-ЮІР отримали подарунки. Відповідно, першій було вручено велосипед, другій – магнітофон.

- Кожній команді ЮІР подарунки було підібрано за потребами, - пояснює керівник групи профілактичної роботи обласного УДАІ Микола Яцкевич. – Тетерівським ЮІРівцям потрібен велосипед для проведення тренувань перед турнірами на вправність у застосуванні знань щодо безпеки велосипедистів. А житомирська команда КВН-ЮІР потребувала магнітофон для репетицій власних виступів задля участі у конкурсах веселих і найкмітливіших ЮІРівців.

Загалом же, зустріч пройшла радісно і святково. Задоволеними після зустрічі залишилися всі, і школярі, і працівники ДАІ. Останні ж пообіцяли, що зі свого боку будуть сприяти ЮІРівцям у будь-яких їх починаннях, адже їх об’єднує одна справа – безпека дорожнього руху.

Ольга Номерчук,
УДАІ УМВС України
в Житомирській області

ЮІР – ЖАРТОМА І ВСЕРЙОЗ, фото-1
ЮІР – ЖАРТОМА І ВСЕРЙОЗ, фото-2
ЮІР – ЖАРТОМА І ВСЕРЙОЗ, фото-3
ЮІР – ЖАРТОМА І ВСЕРЙОЗ, фото-4
ЮІР – ЖАРТОМА І ВСЕРЙОЗ, фото-5
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Останні новини
Оголошення
live comments feed...