![](https://s.0412.ua/section/logo/upload/pers/28/logo.png?20240727)
чемпіонат Європи
17:52, 4 грудня 2013 р.
Студент ЖДУ імені Івана Франка представлятиме Україну на Чемпіонаті Європи з карате
чемпіонат Європи
30 листопада в Києві пройшов Чемпіонат України з Шотокан Карате-до версія SKIF.
До столиці з'їхалися кращі каратисти України віком від шести до вісімнадцяти років. Загальна кількість учасників cтановила 280 спортсменів з понад десяти областей України.
До складу збірної команди Житомирської області увійшов студент факультету фізичного виховання і спорту ЖДУ імені Івана Франка Євгеній Торянік. Студент-франківець змагався у ваговій категорії 65 кг серед юнаків 16-17 років. Загалом у цій ваговій категорії виступали 18 учасників Чемпіонату України.
За результатами Чемпіонату України з Шотокан Карате-до версія SKIF наш студент ЖДУ імені Івана Франка показав такі результати: ІІ місце – індивідуальне куміте IPPON та І місце – індивідуальне куміте SANBON. Завдяки своїм перемогам, Євгеній отримав можливість представляти Україну на Чемпіонаті Європи з карате, який розпочнеться у Німеччині (м. Мюнхен) 8 травня наступного року.
Вітаємо з досягнутими результатами та бажаємо подальших перемог на Чемпіонаті Європи!
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
24 липня
Як обміняти старий блендер на новий перфоратор зі знижкою: умови Trade-in від Dnipro-M
Новини компаній
13:00
23 липня
Оголошення
15:19, 16 липня
13:13, 21 липня
17:47, 13 липня
2
13:13, 21 липня
8
live comments feed...