• Головна
  • Тільки конструктивні дії наблизять нас до Європи
коментар
16:27, 5 грудня 2013 р.

Тільки конструктивні дії наблизять нас до Європи

коментар

Всеукраїнський страйк, який ініціювала опозиція, поступово починає призводити до занепаду української економіки. Тепер опозиційні лідери не знають, як керувати революційним  настроями людей, яких самі покликали на майдани.

   Показово, що опозиціонери не називають  конкретних дій щодо перебудови держави у разі зміни влади. Ці політики емоційно закликають людей до необдуманих кроків, але відповідальності за безлад, провокації та незаконне захоплення адміністративних приміщень учасниками мітингу брати на себе не хочуть.        

Радник Президента України, президент благодійного фонду «Схід-Захід разом» Володимир Зубанов зазначає, що українцям слід навчитися  вирізняти амбітні інтереси окремих політиків та інтереси держави й людей. «Керманичі опозиції сьогодні емоційно закликають мирних громадян до необдуманих радикальних кроків, а самі не мають плану розвитку держави в майбутньому. Багато країн у світі вже були в такій ситуації, варто поцікавитися, яким шляхом вони вирішували подібні проблеми. Тільки конкретні та конструктивні дії наблизять нас до Європи», – говорить Володимир Зубанов.

Натомість українська влада робить все можливе, аби не допустити погіршення життя людей, скорочення соціальних виплат, зупинок у роботі лікарень, дитсадків, шкіл. Наразі це головний пріоритет державної політики, бо, тримаючи курс на євроінтеграцію, Україна повинна ставати стабільнішою та заможнішою. Для цього є всі підстави, оскільки Президент України наголошує, що державний бюджет 2014 року буде спланований таким чином, щоб суттєво збільшити фінансування розвитку регіонів. Це стане основою для подальшого підвищення заробітних плат, пенсій і соціальних виплат.

  Як президент благодійного фонду «Схід-Захід разом» Володимир Зубанов відстоює ідеї об’єднання українського народу через знання історії, культури, традицій, спільній національній свідомості. «Європа та європейський вибір – це той шлях, який дозволить об’єднати всіх. Влада підтримує і не заперечує курсу на євроінтеграцію. Але слід напрацювати  правильні механізми для підписання угоди з ЄС», – говорить Володимир Олександрович.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...