• Головна
  • Олександр Никитюк: Україна, а з нею і Житомирщина, багато зробила для поступального руху до Європи
коментар
08:38, 6 грудня 2013 р.

Олександр Никитюк: Україна, а з нею і Житомирщина, багато зробила для поступального руху до Європи

коментар

«Жителі Житомирщини, як і всієї України, схвильовані тим, що відбувається в країні, й обурені діями провокаторів. Я вірю, що Генеральна прокуратура, яка отримала відповідне доручення Президента України, проведе розслідування і покарає винних у протиправних діях, внаслідок яких постраждали люди.

Ми не проти мирних акцій, але ми не можемо допустити, щоб через ці, хай і цивілізовані, масові зібрання постраждала економіка області і, як наслідок, – постраждали передовсім незахищені верстви населення», – наголошує заступник голови – керівник апарату облдержадміністрації Олександр Никитюк.

Україна, а з нею і Житомирщина, багато зробила для поступального руху до Європи. Так, область підтримує торгівельно-економічні зв’язки з 97 країнами світу, в тому числі з усіма країнами Європи. Щоб здійснити своє прагнення увійти до європейської спільноти, жити за європейськими стандартами і водночас врегулювати торгово-економічні питання з Російською Федерацією, нам потрібно не стільки мітингувати, скільки працювати, аби бути достойним партнером серед розвинених країн, підкреслює Олександр Андрійович.

Упродовж останніх років Житомирщина демонструє гарні здобутки в усіх сферах соціально-економічного розвитку, що забезпечує доходи людей, їх соціальний і правовий захист. Олександр Никитюк зазначив, що Полісся – один з небагатьох регіонів, де вчасно виплачують зарплату: «Соціальні бюджетні витрати і виплата заробітної плати фінансується вчасно і в повному обсязі. Заробітна плата працівникам бюджетної сфери, а це 88,6 тис. людей, виплачується без затримок. За листопад зарплату виплачено достроково, до 1 грудня. Загалом, за 11 місяців 2013 року фонд заробітної плати склав 2095,8 млн. грн., що на 8 відсотків більше проти відповідного минулорічного періоду. Облдержадміністрацією вживаються заходи щодо виплати заробітної плати повністю за грудень до закінчення цього року».

Виконавча влада області контролює ситуацію у регіоні і налаштована на системну, конструктивну роботу, – запевнив заступник очільника області. Також він нагадав, що Президент України В.Ф. Янукович передбачає у 2014 році суттєво збільшити фінансування розвитку регіонів.  

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...