• Головна
  • На Житомирщині вдасться зберегти стабільність завдяки порозумінню між владою і опозицією
коментар
14:53, 6 грудня 2013 р.

На Житомирщині вдасться зберегти стабільність завдяки порозумінню між владою і опозицією

коментар

Заступник голови облдержадміністрації Ярослав Долгих вважає, що зараз на суспільно-політичні процеси в Україні впливають різні об’єктивні та суб’єктивні чинники.

 Люди мають право обирати курс розвитку країни та впливати на розробку державної політики, але поряд із тим громадська думка формується під впливом недостовірної і неповної інформації, яку поширюють представники опозиційних політичних сил.

Ярослав Дмитрович переконаний у незмінності головних принципів і пріоритетів соціальної політики в контексті євроінтеграційного курсу України. Він наголошує, що соціальні ініціативи Президента України Віктора Януковича базуються на дотриманні і впровадженні європейських стандартів у всіх сферах життєдіяльності. Окрім цього, вони опираються на реальних можливостях нашої держави з урахуванням її економічного потенціалу. Таким чином, європейські цінності стають адаптовані до української практики.

 Заступник очільника Житомирщини зазначає, що сьогодні можна стверджувати про посилення співробітництва з європейським співтовариством у різних сферах. Так, вітчизняна освіта вже інтегрована до болонського процесу. В області розпочалося реформування медицини з метою розширення можливості кожного жителя Житомирщини отримувати якісну і своєчасну допомогу. Проте депутати місцевих рад, котрі представляють опозицію, блокують прийняття необхідних рішень для повноцінної реалізації реформи. Окрім цього, в регіоні спостерігається поступове підвищення прожиткового мінімуму та вчасно виплачуються пенсії, заробітні плати та інші види державної допомоги.

 Ярослав Долгих висловив сподівання, що на Житомирщині вдасться зберегти стабільність завдяки порозумінню між владою і опозицією. Люди повинні зрозуміти, що підтримуючи популістські гасла окремих політиків, вони не зможуть отримати надійних гарантій того, що завтра соціальна галузь забезпечуватиме основні їхні потреби.

0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...