• Головна
  • У Житомирі готуються до призовної кампанії “Весна – 2011”
14:50, 9 березня 2011 р.

У Житомирі готуються до призовної кампанії “Весна – 2011”

У Житомирі, на базі обласної державної адміністрації відбулося інструкторсько-методичне заняття з головами та членами районних призовних комісій, офіцерами райвійськкоматів області, під час якого було підбито підсумки осіннього призову та поставлено завдання з організації призову навесні 2011 року.

Заняття проходило під безпосереднім керівництвом заступника голови Житомирської обласної державної адміністрації – голови обласної призовної комісії Віктора Балюрка та Житомирського обласного військового комісара полковника Миколи Залесського.

Виступаючи перед учасниками заняття, полковник Микола Залесський поінформував їх про головні підсумки осінньої призовної кампанії, за результатами якої на військову службу з області було призвано 970 осіб.

У своїй доповіді він довів до присутніх відомості про стан обліково-призовної роботи у районних військових комісаріатах області та визначив пріоритети у діяльності посадових осіб щодо суворого дотримання вимог законодавства та керівних документів з метою повного та якісного виконання плану приписної та призовної кампаній.

Обласний військовий комісар також зауважив, що навесні 2011 року військовими комісаріатами Житомирщини буде призвано на строкову військову службу 950 юнаків.

– Ми повинні призвати фізично здоровий та психологічно стійкий особовий склад. З цією метою необхідно проаналізувати в районних військових комісаріатах якість наявних призовних ресурсів, зробити висновки стосовно реальної спроможності підпорядкованих військкоматів щодо виконання плану призову та провести реальний розподіл планового завдання з призову між районними та міськими комісаріатами, – зазначив полковник Микола Залесський.

Також під час заняття були детально розглянуті питання організації морально-психологічного забезпечення та призову громадян на строкову військову службу, проаналізовано роботу обласної та районних медичних комісій, обговорено шляхи удосконалення роботи з розшуку призовників, які ухиляються від призову.

За підсумками осінньої призовної кампанії наказом голови обласної державної адміністрації за високі показники в роботі з призовною молоддю, покращання морально-психологічного стану особового складу було заохочено кількох голів та членів призовних комісій.

Варто зазначити, що такі інструкторсько-методичні заняття щодо належної організації призовної кампанії проходять в усіх обласних військових комісаріатах Територіального управління "Північ” Сухопутних військ ЗС України.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Останні новини
Оголошення
live comments feed...