![](https://s.0412.ua/section/logo/upload/pers/28/logo.png?20240727)
дороги
12:52, 12 грудня 2013 р.
У дорожників під контролем стан проїзду автодорогою Житомир-Могилів-Подільський
дороги
У зв’язку з початком зимового утримання, увага дорожників зосереджена на забезпечення безперебійного руху на автошляхах області.
Так, на автодорозі міжнародного значення М-21 постійно ведуться роботи із забезпечення її покриття у належному стані. Про це свідчить прес-служба Служби автодоріг в Житомирській області.
За умовами проїзду автотранспорту від границі з Вінницькою областю і до міста Житомир слідкують філії ДП «Житомирський облавтодор» на замовлення Служби автодоріг в області - Бердичівська та Житомирська дорожньо-експлуатаційні дільниці.
Покриття автомобільної дороги регулярно очищається та обробляється протиожеледними матеріалами. Крім того, введено цілодобове чергування відповідальних працівників дорожніх служб і спеціальної техніки, які готові в будь-який час виконувати свою роботу при виникненні несприятливих погодних умов.
Для інформації: автодорога Житомир-Могилів-Подільський починається в Житомирі, проходить через Бердичів, Калинівку, Вінницю, Жмеринку та закінчується на пропускному пункті Могилів-Подільський, що веде до Бельців у Молдові. Загальна довжина — 220,9 км, з під'їздами — 221,4 км.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
24 липня
Як обміняти старий блендер на новий перфоратор зі знижкою: умови Trade-in від Dnipro-M
Новини компаній
13:00
23 липня
Оголошення
18:55, 18 липня
18:55, 18 липня
18:55, 18 липня
16:50, 24 липня
11:49, 16 липня
live comments feed...