• Головна
  • Микола Гомолач переконаний, що українці демонструють високий рівень політичної свідомості
коментар
12:42, 12 грудня 2013 р.

Микола Гомолач переконаний, що українці демонструють високий рівень політичної свідомості

коментар

Коментуючи події, які відбуваються  на Майдані Незалежності в Києві, громадський діяч, кандидат філософських наук, доцент Микола Гомолач зазначає, що кожен свідомий громадянин України повинен чітко усвідомлювати та нести персональну відповідальність перед державою та майбутніми поколіннями. Надзвичайно важливо це зараз – в складний час для країни.

Історично сила українського народу була в єдності, тому сьогодні як ніколи потрібно вирішувати всі проблеми спільно, злагоджено, шляхом конструктивного діалогу та співпраці. Час закінчити політичні ігри, до яких пристрастилися опозиційні лідери, закликаючи людей до радикальних дій та фактично до правопорушень. Громадяни України – розумні та толерантні люди, які здатні мудро та виважено вирішувати всі питання, мирним шляхом виходити з будь-якої ситуації.

Закликаю всіх дослухатися до волі розуму, відкинувши емоції. Ініційований Президентом України загальний національний діалог дасть змогу почути думку кожного, разом обговорити суспільно-політичну ситуацію в країні та скласти план виходу. Єдине, що наразі може об’єднати владу та громаду, - бажання почути та зрозуміти одне одного.

Позиція Президента України, як гаранта дотримання Конституції, є чіткою та виваженою. Віктор Янукович приймає точку зору кожного громадянина і запевняє про незмінність стратегічного напрямку зовнішньої політики нашої держави. Також громадський діяч зазначає, що українці здатні самостійно вирішити  всі ті гострі проблеми, які постали на часі перед нашим суспільством без втручання  інших країн.

Микола Гомолач переконаний, що українці демонструють високий рівень політичної свідомості та політичної культури, а ці показники свідчать про існування в державі справжнього громадянського суспільства, здатного досягти консенсусу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...