• Головна
  • Майбутнє країни в наших руках – не втрачаймо цього шансу
коментар
15:05, 12 грудня 2013 р.

Майбутнє країни в наших руках – не втрачаймо цього шансу

коментар

Сьогодні наша держава переживає складні часи, суспільно-політичні події сьогодення не можуть нікого залишити байдужим. Відповідальність за благополуччя країни лежить на кожному громадянину України. Про це говорить директор ТВО «Обласне радіо, радіостанція «Житомирська хвиля» Житомирської ОДТРК, Заслужений журналіст України Валентина Забродська.

Тому так важливо сісти за мирний стіл переговорів, до якого запрошує всіх Президент України. Віктор Янукович у своєму зверненні до українців. Він оголосив про проведення загального національного діалогу, який дасть можливість мирним та цивілізованим шляхом дійти згоди щодо вирішення багатьох питань. Глава держави запрошує до участі опозиційних політиків, громадських діячів, духовенство, всіх кому є, що сказати.

Наша сила у єдності, тому так важливо не стояти осторонь, не йти за власними амбіціями, а вчинити мудро та долучитися до спільної роботи над майбутнім України. Український народ завжди знав до чого прагнути і вмів за це боротися. Та час полишити барикади та сісти за круглий стіл, за яким можна почути думку кожного.

За словами Валентини Забродської, це наш шанс сьогодні вплинути на майбутнє рідної держави. Загальний національний діалог – крок до виваженого спільного вирішення складної соціально-політичної ситуації в країні. Впевнена, що наблизитися до ЄС можна лише завдяки порозумінню, діалогу та спільним діям. Революційні мітинги «розірвуть» зсередини нашу країну, відштовхнуть її не тільки від Європи, але й від усього світу.

0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...