• Головна
  • У Житомирському обласному центрі соцслужб для сім’ї, дітей та молоді відбудеться «гаряча» телефонна лінія
гаряча лінія
17:08, 16 грудня 2013 р.

У Житомирському обласному центрі соцслужб для сім’ї, дітей та молоді відбудеться «гаряча» телефонна лінія

гаряча лінія

19 грудня у Житомирському обласному центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді відбудеться «гаряча» телефонна лінія, на яку можна звернутися з питаннями щодо ходу реалізації в області доручень Глави держави щодо захисту прав дитини; надання соціальних послуг центрами соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді; щодо функціонування обласного центру соціально-психологічної допомоги та обласного соціального гуртожитку для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Лінія буде працювати з 15.00 до 17.00 за телефоном: 47-44-07.

Довідково: Всього на обліку центрів соціальних служб для сім\'ї, дітей та молоді області знаходиться 5858 сімей з дітьми, які перебувають у складних життєвих обставинах, в них 12697 дітей. З метою комплексного сприяння у вирішенні складних життєвих обставин сім\'ям, центри соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді здійснюють соціальний супровід таких сімей до моменту вирішення їх складної життєвої ситуації. Під соціальним супроводом міських, районних центрів СССДМ у 2013 році перебувало 4823 сім\'ї, що опинилися в складних життєвих обставинах, в них 10929 дітей. Протягом 2013 року із соціального супроводу знято 2021 сім\'ю, як таку, що позитивно вирішила свої проблеми.

Під соціальним супроводженням центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді області перебуває 198 прийомних сімей та 31 дитячий будинок сімейного типу, в яких виховується 595 дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування.

Одним з пріоритетних напрямів роботи центрів соціальних служб для сім»ї, дітей та молоді є соціальна підтримка дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. У 2013 році 1692 дитини-сироти та дитини, позбавлені батьківського піклування, які проживають у сім’ях опікунів/піклувальників, були охоплені роботою центрів СССДМ та одержали понад 10 тисяч індивідуальних соціально-педагогічних, психологічних, юридичних, соціально-медичних, соціально-економічних, інформаційних послуг.

Соціальні послуги центрів СССДМ області одержували 1005 осіб із числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, 90 з них взяті під соціальний супровід центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді для з метою надання комплексної соціальної допомоги у подоланні складних життєвих обставин.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...