• Головна
  • На Житомирщині вибрали шість нових сільських голів
вибори
15:46, 17 грудня 2013 р.

На Житомирщині вибрали шість нових сільських голів

вибори

15 грудня відбулися позачергові вибори сільських голів у шести сільських радах. Територіальні виборчі комісії оприлюднили їх результати.

Як повідомили сайту в прес-службі облради, у Бердичівському районі обирали Райгородоцького та Андріяшівського сільських голів. За підсумками голосування, у якому брали участь 60% виборців, Райгородоцьким сільським головою обрано Савіну Оксану Леонідівну – медичного працівника місцевої лікарської амбулаторії, члена Партії Регіонів. В Андріяшівській сільській раді найбільшу кількість голосів – 41 відсоток – набрав позапартійний самовисуванець Базилівський Борис Леонідович.

Майже 50% виборців Гордіївської сільської ради Романівського району проголосували за кандидатуру позапартійної Слободенюк Валентини Петрівни, яка до обрання сільським головою працювала секретарем цієї ж сільської ради.

У Рогачівській сільській раді Баранівського району головою обрано Маліцького Віктора Володимировича – медичного працівника місцевого дошкільного закладу, члена Партії Регіонів. За результатами голосування, за його кандидатуру свої голоси віддали більше половини жителів громади, що брали участь у виборах – 324 із 613-ти.

У результаті позачергових виборів у Степанівській сільській раді Лугинського району громада обрала своїм керівником Медведського Миколу Степановича – позапартійного приватного підприємця. За нього проголосували 67% виборців сільської ради.

Минулої неділі вибори також відбулися у Веселківській сільській раді Любарського району. У голосуванні брали участь 80% виборців, які більшістю голосів підтримали Свінціцьку Таїсію Вікторівну – позапартійну фельдшера Филинецького фельдшерського пункту.

0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...