• Головна
  • Україна відтепер сплачуватиме економічно обґрунтовану, а не політичну ціну за енергоносії
коментар
09:13, 18 грудня 2013 р.

Україна відтепер сплачуватиме економічно обґрунтовану, а не політичну ціну за енергоносії

коментар

Громадський діяч, кандидат філософських наук, доцент Микола Гомолач вважає, що Україна поступово стає активним учасником міжнародних відносин, здатним відстоювати свої національні інтереси.

Під час робочого візиту до Російської Федерації Президенту України Віктору Януковичу вдалося досягти ряд позитивних для нашої держави домовленостей. Найбільшим проривом у відносинах обох країн за останній час стало зниження ціни на газ для України майже на третину. Це доводить, що ми вміємо домовлятися зі своїми сусідами, залишаючи незмінними свої зовнішньополітичні пріоритети.

Микола Григорович переконаний, що Україна відтепер сплачуватиме економічно обґрунтовану, а не політичну ціну за енергоносії. Співпраця між державами виходить на новий якісний рівень. Вона розвиватиметься в рамках міжнародного права та на основі двосторонніх договорів.

Науковець висловив сподівання, що знижена ціна на газ сприятиме розвитку української економіки та зростанню добробуту громадян, а також суттєво підніме рейтинг Віктора Януковича.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...